close
تبلیغات در اینترنت
بهترین برنامک های ویرایش عکس در آندرویید، iOS و ویندوزفون

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

بهترین برنامک های ویرایش عکس در آندرویید، iOS و ویندوزفون

بهترین برنامک های ویرایش عکس

+ در ادامه با ما باشید »»»

بهترین برنامک های ویرایش عکس در آندرویید، iOS و ویندوزفون

این برنامک بسته شگفت انگیزی از ابزارها و تنظیمات روی عکس را ارائه کرده و امکان افزودن جلوه های ویژه را نیز فراهم می کند. در حقیقت، جادوی واقعی در بخش ویرایش عکس این برنامک نهفته که فلیترهای چند منظوره مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

عصر ایران؛ محمد مهدی حیدرپور - امروزه، دوربین های تلفن های همراه هوشمند کیفیت عکسی تقریبا مشابه با دوربین های دیجیتال معمولی را ارائه می کنند اما این به معنای آن نیست که پیش از چاپ و یا به اشتراک گذاری عکس های خود نمی توانید کیفیت آنها را بیش از پیش افزایش دهید.

به گزارش "گروه فناوری و آی تی" عصرایران، برنامک های ویرایش عکس قدرتمند در دستگاه های قابل حمل به ویژه تلفن های همراه هوشمند به تغییر روشنایی عکس، حذف جزئیات غیر ضروری، ایجاد طیف رنگ بهتر و افزودن جلوه های ویژه سرگرم کننده کمک می کنند. بر همین اساس، در ادامه این مطلب برخی از برترین برنامک های ویرایش عکس برای سیستم های عامل آندروید، iOS و ویندوزفون را معرفی می کنیم.

وی‌اس‌سی‌او کمرا (VSCO Camera) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

این برنامک بسته شگفت انگیزی از ابزارها و تنظیمات روی عکس را ارائه کرده و امکان افزودن جلوه های ویژه را نیز فراهم می کند. در حقیقت، جادوی واقعی در بخش ویرایش عکس این برنامک نهفته که فلیترهای چند منظوره مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد. بسته های فیلتر بیشتر باید به صورت آنلاین از داخل برنامک خریداری شوند. افزون بر فیلترها می توانید اشباع و دمای رنگ را تنظیم کرده و بافت، سایه ها و های لایت های جدید به آن اضافه کنید.

ادوبی فتوشاپ اکسپرس (Adobe Photoshop Express) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

ادوبی فتوشاپ اکسپرس به عنوان یک ویرایشگر عکس پایه ویژگی ها و ابزارهای ویرایشی خوبی را در قالب یک بسته رایگان ارائه می کند. اتو-فیکس و وان-تاچ فیلتر امکان ویرایش سریع عکس ها را فراهم کرده در شرایطی که یک نوار لغزشی دسترسی به ابزارهای تغییر کنتراست، نوردهی، سایه ها و موارد دیگر را امکان پذیر می کند. ابزارهای پیشرفته‌تر نیز به صورت آنلاین در داخل برنامک قابل خریداری هستند.

ادوبی فتوشاپ تاچ (Adobe Photoshop Touch) - آندرویید، iOS - 9.99 دلار

بهترین برنامک های ویرایش عکس

ادوبی فتوشاپ تاچ عملکردها و ویژگی های مشابه بیشتری با نمونه دسکتاپی خود را وارد محیط دستگاه های قابل حمل می کند. در این برنامک کار با لایه ها، ابزارهای انتخاب، تنظیمات، فیلترها و غیره امکان پذیر است. فتوشاپ تاچ امکان ویرایش عکس های با کیفیت بالا را بدون افت کیفیت فراهم می کند. اگر به برنامه ویرایشگر عکس قدرتمند قابل حمل نیاز دارید فتوشاپ تاچ انتخاب فوق العاده ای است.

اسنپ‌سید موبایل (Snapseed Mobile) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

اسنپ‌سید موبایل ترکیبی از قدرت و قابلیت استفاده ارائه می کند که ارتقا با یک لمس را با ابزارهای انتخابی بیشتر در اختیار کاربر قرار می دهد. تصحیح خودکار چه از طریق ارتقا رنگ و کنتراست و چه موارد دیگر به تمیز کردن عکس ها کمک می کند. ابزار ارتقا تصویر امکان تنظیم روشنایی، سایه ها، گرمی و دیگر افکت های تصویری را فراهم می کند. در این برنامک فیلترهای مختلفی نیز در دسترس هستند.

افتر لایت (Afterlight) - آندرویید، iOS - 0.99 دلار

بهترین برنامک های ویرایش عکس

 

کاربران این برنامک ابزارهای مختلفی را برای ویرایش پایه عکس مانند کنتراست، اشباع رنگ و موارد دیگر مانند های لایت، سایه و کنترل تن میانی را در اخیتار دارند. همچنین، افزودن بافت و نور، فیلترهای قابل تنظیم، کراپ، ابزارهای تغییر و فریم های متنوع از دیگر ویژگی های افتر لایت هستند.

 

فیس تیون (FaceTune) - آندرویید، iOS - 2.99 دلار

بهترین برنامک های ویرایش عکس

برنامک فیس تیون به جای ارائه مجموعه ای قدرتمند برای ویرایش عکس بر ارتقا کیفیت سلفی ها و پرتره های کاربران متمرکز شده است. این برنامک ابزارهای مختلفی مانند سفید کردن دندان ها، کاهش قرمزی چشم، رنگ کردن موهای سفید و حذف لک و جوش روی صورت را دارا است. همچنین، ابزارهایی برای تنظیم نور و فوکوس، افزودن فیلترها، چرخش عکس و ... در اختیار کاربر قرار دارند.

پیکسلروماتیک (Pixlr-o-matic) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

پیکسلروماتیک یکی دیگر از برنامک های شبکه اجتماعی و ویرایش عکس همانند اینستاگرام است. این برنامک حاوی فریم ها، پوشش ها و افکت های مختلف برای ویرایش هنرمندانه عکس ها است. پس از ویرایش عکس ها می توانید آنها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.

پیکسلر اکسپرس (Pixlr Express) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

پیکسلر همه گونه نیازهای ویرایش عکس از تغییر اندازه، تمیز کردن و برش تا ابزارها و افکت های تخصصی‌تر را برای بهبود کیفیت عکس ارائه می کند. اتو-فیکس و قلموهای اصلاح، تمیز کردن عکس با یک لمس را امکان پذیر می کنند. ابزارهای دیگر برای کاهش قرمزی چشم و سفید کردن دندان ها نیز در دسترس هستند.

فوتو ادیتور (Photo Editor by Aviary) - آندرویید، iOS، ویندوز فون 8

بهترین برنامک های ویرایش عکس

فوتو ادیتور میزبان ابزارهای مختلف ویرایش عکس در رابط کاربری ساده لغزنده خود است. برش، تغییر جهت، تغییر روشنایی، تغییر کنتراست، تغییر وضوح و دمای رنگ به سادگی امکان پذیر هستند. ابزار ارتقا با یک لمس این برنامک به کاربر اجازه می دهد افزایش وضوح، روشنی و بالانس رنگ ها به صورت اتوماتیک را انجام دهد. از دیگر ابزارهای آن می توان به تغییر فوکوس و مجموعه ای از فریم ها، استیکرها و فیلترها اشاره کرد. گزینه های بیشتر در صورت خرید داخل برنامکی در دسترس خواهند بود.

پیک‌لب اچ‌دی (PicLab HD) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

پیک‌لب اچ‌دی برای دوستداران پوستر برنامک فوق العاده ای است. این برنامک اجازه ویرایش عکس ها و افزودن افکت ها و شرح برای عکس های سفارشی کاربر را می دهد. فیلترها، افکت های تصویری سریع را در اختیار کاربر قرار داده و تنظیم روشنایی، اشباع رنگ و تنظیمات دیگر کنترل بیشتری را امکان پذیر می کنند. ویرایش مبتنی بر لایه ها، انواع مختلف قلم، پوشش های متعدد، تصاویر و افکت های هنری دیگر به کاربر اجازه می دهند پیام خود را با تایپوگرافی زیبا انتقال دهد.

پیکس آرت (PicsArt) - آندرویید، iOS

بهترین برنامک های ویرایش عکس

پیکس آرت برنامکی برای ویرایش عکس و همچنین شبکه ای اجتماعی برای به اشتراک گذاری آن محسوب می شود. دکمه فوتو در این برنامک به کاربر اجازه می دهد تا وظایف ویرایشی مختلفی را مانند برش، تغییر اندازه، و تنظیم رنگ را انجام دهد. افکت های موجود ابزارهای تخصصی بیشتری مانند کارتونی کردن، پاستل، آبرنگ، کاهش قرمزی چشم و غیره را در اختیار کاربر قرار می دهند. ابزار دوربین اجازه گرفتن عکس و ابزار رسم اجازه کشیدن و نقاشی روی یک عکس را با رابط کاربری مبتنی بر لایه ها فراهم می کند.

 منبع:http://www.asriran.com/

 

بازنشر :http://www.asriran.com/

مطالب مرتبط

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

خرید فروشگاه مسبی

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی