محرم 95

تبلیغات

چای

یوتجارت

آخرین ارسال های انجمن دوست داشتنی ها

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
09fns4565
08fns4565
07fns4565
06fns4565
136fns4565
08fns4565
07komeil1002
07komeil1002

استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۳

استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۳

دین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پایان می‌پذیرد.

+ در ادامه با ما باشید »»»

استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۳

دین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پایان می‌پذیرد.

جدول زمانی و نکات مهم

  • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز سه‌شنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۳ تا پایان روز سه‌شنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۳ است
  • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
  • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام‌ داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره‌های ۰۲۱-۸۷۷۵۱۲۰۰ و ۰۲۱-۸۷۷۵۱۲۷۱ تماس حاصل فرمایند.

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

  • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
  • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان- سال ۱۳۹۳ به مبلغ ۵۲۵٬۰۰۰ ریال معادل پنجاه و دو هزار و پانصد تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به جدول رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی و جدول ظرفیت پذیرش رشته‌های شغلی در استانها (جداول شماره ۱ و مندرج در ذیل این اطلاعیه) و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی داوطلبان:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۳- اعتقادوالتزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.

۵- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل منافی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شئون شغلی.

۶- نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.

۷- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.

۸- عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر ، مشروبات الکلی و نظایر آن.

۹- نداشتن رابطه استخدامی با سایر دستگاه های اجرایی.

۱۰- دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.

۱۱- برخورداری از سلامت ، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

ب- شرایط اختصاصی داوطلبان:

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری (تخصصی و حرفه ای).

۲- نداشتن بیش از ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و۴۰ سال تمام برای دارندگان کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و ۴۵ سال تمام برای متخصصین با مدرک تحصیلی دکتری تخصصی.

۳- ایثارگران وضعیت خود را در تقاضانامه ثبت نام مشخص نمایند.

تذکر: وضعیت ایثارگری داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه در زمان مصاحبه بررسی خواهد شد.

۴- مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد.

۵- بومی بودن: بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

الف- محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضای محل خدمت یکسان باشد.

ب- سه سال از سنوات تحصیلی داوطلب (اعم از ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) در استان مورد تقاضای محل خدمت طی شده باشد.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

تذکر:

۱- ملاک محاسبه سن داوطلبان تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) می باشد.

۲- ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق وبگاه اینترنتی دانشگاه امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی مدارک درخواستی و یا مراجعه حضوری جهت ثبت نام خودداری شود.

۳- تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) باشد. (تاریخ فراغت از تحصیل همان تاریخی است که در متن دانشنامه و یا گواهی موقت فراغت از تحصیل درج می شود.)

۴- اصل اسناد مذکور و مستندات، از قبیل: مدرک تحصیلی، کارت ملی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، مدرک مربوط به سه سال تحصیل در استان مورد تقاضا دال بر سکونت (بومی استان)، گواهینامه های مرتبط با مهارت شغلی و سوابق تجربی، زبان خارجی، مدارک ایثارگری و … در مرحله مصاحبه تخصصی دریافت می گردد.

ج- مراحل ثبت نام :

- مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir.

- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

- ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

• عکس ۴×۳ تمام رخ با زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.

• عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

• اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

• تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

• حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۳۵ کیلو بایت بیشتر باشد.

• حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

• حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام: 

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پس از مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۲۵٫۰۰۰ (پانصد و بیست و پنج هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون جذب نیروهای قراردادی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

نکات مهم :

۱- مدت زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهداری نمایند.)

۳- ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای دانشگاه ایجاد نخواهد کرد.

۴- داوطلبان قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است از احراز شرایط (عمومی و اختصاصی و …) خود با مفاد این آگهی، اطمینان حاصل نمایند. (وجوه پرداختی جهت ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.)

۵- صدور کارت شرکت درآزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی داوطلب تلقی نمی‌گردد، با توجه به اینکه ثبت‌نام داوطلب در این مرحله براساس ارائه اطلاعات خوداظهاری بوده و مدارک و مستندات این اظهارات بعد از آزمون بررسی خواهد شد، چنانچه در هر مرحله محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمد اطلاعات خلاف، ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در این آگهی است، از طی مراحل بعدی محروم می شود و حتی در صورت انعقاد قرارداد، قرارداد منعقده لغو و بلا اثر می‌گردد، به هر حال مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلامی در متن این آگهی به عهده داوطلب می باشد.

۶- انتخاب داوطلبان برای مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی و تخصصی را کسب نموده اند ، به ترتیب بالاترین نمرات تخصصی انجام خواهد شد.

۷- اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان حد اقل یک ماه بعد از برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

  ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۰/۸/۱۳۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

و- مواد آزمون:

-مواد آزمون عمومی (با ضریب یک) عبارتند از: زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، فرهنگ و معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی ، هوش و استعداد تحصیلی.

-مواد آزمون تخصصی (با ضریب دو) بر حسب رشته شغلی مربوطه خواهد بود.

توجه: مواد آزمون تخصصی در تاریخ ۱۲/۷/۱۳۹۳ از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

* آزمون بصورت چهار گزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

جدول شماره (۱) – رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی
ردیف
رشته شغلی
شرایـــــــــط احـــــــــراز
۱
کارشناس امور آموزشی
(کد ۲۰۰۱)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی، آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت ، تاریخ و فلسفه آموزش وپرورش ، سنجش و اندازه گیری، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار).
مهارت: توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی، توانایی ارزیابی آموزش و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۲
کارشناس امور دانشجویی
 (کد ۲۰۰۲)
دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های گروه  علوم تربیتی و رشته های تحصیلی ؛ علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، آموزش بزرگسالان ، مدیریت آموزش عالی ، روانشناسی ، مشاوره ، مشاوره و راهنمائی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۳
کارشناس بررسی کتاب (کتابدار) (کد ۲۰۰۳)
دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ کتابداری ، علوم کتابداری و اطلاع رسانی ، برنامه ریزی کتابداری ، داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۴
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی
(کد ۲۰۰۴)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مطالعات اجتماعی ( کلیه گرایش ها ) علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایش ها)، علوم سیاسی ، علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) ، معارف اسلامی ، کامپیوتر ( نرم ازار ، سخت افزار ، گرافیک کامپیوتری)، مدیریت امور فرهنگی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، یکی از رشته های تحصیلی هنری، معماری حسب تخصص مورد نیاز و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۵
کارشناس امور حقوقی (کد ۲۰۰۵)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس حقوق قضایی یا فوق لیسانس و دکتری در یکی از گرایش های حقوق .
مهارت : داشتن (۳) سال سابقه کار مفید و مرتبط ، اشنائی کامل کار با رایانه و  داشتن مهارت در استفاده از نرم افزارهای مرتبط .
تذکر مهم : داشتن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضایی برای دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر الزامی است .
۶
کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها (کد ۲۰۰۶)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایش ها ) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی نرم افزارو سخت افزار ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها،  مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون ، انفورماتیک ، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر .
مهارت : توانایی در طراحی و تحلیل سیستم وتهیه گردش عملیاتی اطلاعات ، توانایی بهره گیری از روش ها و تکنیک های جمع آوری اطلاعات ، طبقه بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، توانایی نظارت و ارزیابی کمی و کیفی سیستم ، توانایی شناسایی نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری واحد مربوطه ، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۷
کارشناس حفاظت  IT (کد ۲۰۰۷)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون اداری ، انفورماتیک، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر ، تکنو لوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، هوش منصوعی ، مخابرات امن ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، امنیت اطلاعات .
مهارت : توانایی در امکان سنجی ، طراحی نقشه شبکه های رایانه مورد نیاز ، توانایی انجام عملیات پیاده سازی و کابل کشی شبکه های داخلی ، توانایی نصب و راه اندازی رایانه خادم و ایستگاه های کاری و تنطیمات مربوط به آنها ، توانایی درک ، شناخت و به کارگیری تکنولوژی نوین شبکه های رایانه ای و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : شبکه NETWORK+ ، مدیریت امنیت شبکه .
۸
کارشناس برنامه، بودجه و آمار
(کد ۲۰۰۸)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی آمار، ریاضی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سیستمها، مدیریت مالی محاسباتی، مدیریت اجرایی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت بازرگانی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت استراتژیک، علوم اقتصادی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و مدیریت.
مهارت : اصول گزارش نویسی، تسلط به اصول بودجه ریزی، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۹
کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت (کد ۲۰۰۹)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت عمومی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، آموزش بهداشت ، علوم تغذیه ، علوم بهداشتی در تغذیه علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی صنایع غذایی ، مهندسی ایمنی و بازرس های فنی ( ایمنی و حفاظت) ، سیاست گذاری سلامت ، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ، آموزش بهداشت، ارگونومی، مدیریت سلامت، علوم تغذیه (کلیه گرایش ها) ، علوم بهداشتی در تغذیه، علوم تغذیه در برهان ، علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، میکروب شناسی مواد غذایی .
مهارت : دارا بودن حداقل ۳ سال تجربه مرتبط و  قابل قبول، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL ، داشتن مهارت آموزش بهداشت و تغذیه برای افراد . مهارت تجویز رژیم درمانی و پیشگیری ، مهارت ارزیابی و تشخیصی مشکلات تغذیه ای ، مهارت پایش و کنترل عملکرد تجهیزات و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۰
کارشناس امور اداری (کد ۲۰۱۰)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی  ؛ علوم اداری ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت رفتاری ، مدیریت سیستم ها ، مدیریت امور مالی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، علوم تربیتی(کلیه گرایش ها) ، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها .
مهارت : اصول گزارش نویسی، قدرت تجزیه وتحلیل ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۱
کارشناس امور عمرانی (کد ۲۰۱۱)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش عمران ) مهندسی مکانیک ( گرایش سیالات ) .
مهارت : تسلط به زبان انگلیسی در سطح استفاده از منابع علمی ، تسلط به رایانه و آشنایی با نرم افزارهای مرتبط ، تسلط بر نصب و بهره برداری از تجهیزات فنی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۲
کارشناس روابط عمومی (کد ۲۰۱۲)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ روابط عمومی ، امور فرهنگی ، فرهنگ و زبانهای باستانی ایران ، فرهنگ و ارتباطات ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان وادبیات عرب ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، فرهنگ وارتباطات ، تبلیغات ، مدیریت رسانه ، علوم اجتماعی ، روزنامه نگاری ،  مدیریت دولتی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۳
کارشناس  همکاری های بین المللی
(کد ۲۰۱۳)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی روابط سیاسی ، علوم سیاسی ، دیپلماسی وسازمانهای بین الملل ، حقوق بین الملل ، روابط بین الملل ، تاریخ (مطالعات خلیج فارس ، مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز ، تاریخ ) ، زبان و ادبیات فارسی ، امور فرهنگی ، تاریخ معاصر جهان اسلام ، مدیریت دولتی ، معارف اسلامی و علوم سیاسی ، مطالعات منطقه ای ، حقوق ارتباطات ، حقوق بشر ، فقه سیاسی ، زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی ، قرآن و علوم .
مهارت: توانایی گزارش نویسی ، فن بیان ، انتقال مفاهیم و مطالب ، برقراری ارتباط موثر ، تسلط کامل به یکی از زبانهای خارجی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی: آشنایی با فنون مذاکره ، آشنایی با مفاد قراردادها ، موافقت نامه هاو پروتکل های بین المللی ، آشنایی با سیاست های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی .
۱۴
کارشناس همکاری های علمی
(کد ۲۰۱۴)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن گواهی نامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و  برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی ، تکنولوژی آموزشی ، تحقیقات آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی ، آموزش و پرورش پیش دبستانی و دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت  ، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، سنجش و اندازه گیری ، روانشناسی ، روانشناسی تربیتی ، آمار و سنجش آموزش ، جامعه شناسی ، پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی باگرایش های ( زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان ) ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش .
مهارت : تسلط به زبان انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توانایی تجزیه وتحلیل ، توانایی نیاز سنجی ، طراحی و ارزشیابی آموزشی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۵
کارشناس امور مالی (کد ۲۰۱۵)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های  تحصیلی ؛ امور مالی ، مدیریت مالی ، حسابداری ، حسابرسی ، حسابداری وامورمالی ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت بازاریابی بین الملل ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت بیمه ، مدیریت سیستم و بهره وری ، امورمالی ومالیاتی ، علوم اقتصادی ، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی .
مهارت : تسلط به اصول حسابداری ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : حسابداری دولتی ، قوانین و مقررات مالی و محاسباتی عمومی ، نرم افزار کاربردی در حسابداری .
۱۶
کارشناس آزمایشگاه فیزیک (کد ۲۰۱۶)
تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته فیزیک .
مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۷
کارشناس آزمایشگاه شیمی (کد ۲۰۱۷)
تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته شیمی ، بیو شیمی ، زیست شناسی .
مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۸
کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی (کد ۲۰۱۸)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از گرایش های رشته ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی .
مهارت : تسلط به مهارت های هفت گانه ICDL و office  ، داشتن کارت مربیگری درجه ۲ در یکی از رشته های تیمی ، داشتن کارت مربیگری درجه ۳ در یکی از رشته های انفرادی ، داشتن دوره آموزشی work shop
19
متصدی اموردفتری (کد ۲۰۱۹)
تحصیلات و معلومات : گواهی نامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته های ؛ مدیریت امور دفتری ، مدیریت دولتی (کلیه گرایشها ) ، روابط عمومی ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مطالعات اجتماعی با تمامی گرایشها ، جامعه شناسی . روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار ) .
مهارت :  داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : سیستم دبیرخانه و بایگانی .
۲۰
کارشناس امور پژوهشی (کد ۲۰۲۰)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی با گرایشهای (زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان) ، جامعه شناسی ، روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش .
مهارت : تسلط به یک زبان خارجی ترجیحاً انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توان تجزیه و تحلیل بالا و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : روش های تحقیق .
۲۱
کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی (کد ۲۰۲۱)
تحصیلات و معلومات:دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، علوم تربیتی، مدیریت آموزش عالی، مدیریت آموزش و بهسازی منابع انسانی، سنجش و اندازه گیری و روانسنجی، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات .
مهارت : توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی ، توانایی ارزیابی آموزشی ، توانایی آزمون سازی ، توانایی تحلیل آمار و اطلاعات ، نظارت و ارزیابی کمی و کیفی و مهارت های ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط.

 

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

جدول شماره (۲) – ظرفیت پذیرش نیروی قراردادی به تفکیک استان محل خدمت/واحد دانشگاهی/جنسیت
عنوان رشته شغلی
محل جغرافیایی خدمت
ظرفیت پذیرش
جنسیت
استان
شهر
واحد دانشگاهی
زن
مرد
کارشناس امور آموزشی
کد ۲۰۰۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
تهران
تهران
پردیس نسیبه
۱
زن
-
تهران
تهران
شهید باهنر
۱
زن
-
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
-
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
-
فارس
شیراز
شهید مطهری
۱
-
مرد
فارس
اقلید
شهید بهشتی
۱
-
مرد
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
-
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
-
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید رجائی
۱
-
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
-
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
-
مرد
گلستان
گرگان
آیت اله خامنه ای
۱
-
مرد
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
-
گیلان
رشت
امام علی (ع)
۱
-
مرد
همدان
همدان
شهید باهنر
۱
زن
-
کارشناس امور دانشجویی
کد ۲۰۰۲
آذربایجان غربی
سلماس
امام خمینی
۱
-
مرد
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
ایلام
ایلام
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
-
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
-
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
-
گیلان
رشت
امام علی (ع)
۱
-
مرد
خوزستان
دزفول
خدیجه کبری (س)
۱
زن
-
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
-
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
-
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
شهید باهنر
۱
زن
-
خراسان شمالی
بجنورد
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
-
یزد
یزد
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
-
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس بررسی کتاب(کتابدار)
کد ۲۰۰۳
البرز
کرج
امیر کبیر
۱
-
مرد
سمنان
سمنان
شهید رجائی
۱
-
مرد
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
-
مرکزی
اراک
شهید باهنر
۱
-
مرد
یزد
یزد
شهید پاک نژاد
۱
-
مرد
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی
کد۲۰۰۴
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
-
مرد
آذربایجان غربی
سلماس
امام خمینی
۱
-
مرد
اردبیل
اردبیل
علامه طباطبائی
۱
-
مرد
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
-
مرد
اصفهان
اصفهان
فاطمه الزهرا
۱
زن
-
اصفهان
اصفهان
شهید رجائی
۱
زن
-
البرز
کرج
حکیم ابوالقاسم فردوسی
۱
-
مرد
بوشهر
بوشهر
علامه طباطبائی
۱
-
مرد
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
خراسان جنوبی
بیرجند
شهید باهنر
۱
-
مرد
خراسان جنوبی
بیرجند
امام سجاد (ع)
۱
زن
-
خوزستان
اهواز
فاطمه الزهرا
۱
زن
-
سیستان و بلوچستان
زاهدان
شهید مطهری
۱
-
مرد
تهران
تهران
شهید چمران
۱
-
مرد
تهران
تهران
شهدای مکه
۱
-
مرد
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
-
تهران
واوان
عترت
۱
زن
-
فارس
شیراز
شهید مطهری
۱
-
مرد
فارس
کازرون
زینب کبری (س)
۱
زن
-
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
قم
قم
آیت اله طالقانی
۱
-
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
-
مرد
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
-
مرد
مازندران
نوشهر
شهید مطهری
۱
-
مرد
هرمزگان
بندر عباس
فاطمه الزهرا
۱
زن
-
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
زن
مرد
کارشناس امور حقوقی –کد ۲۰۰۵
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها – کد ۲۰۰۶
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
ایلام
ایلام
شهید مدرس
۱
-
مرد
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
شهید باهنر
۱
زن
-
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
-
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
کرمان
کرمان
شهید باهنر
۱
زن
-
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
-
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
-
مرد
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
-
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس حفاظت  IT- کد ۲۰۰۷
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۶
-
مرد
کارشناس برنامه، بودجه و آمار
 کد ۲۰۰۸
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
-
مرد
کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت
کد ۲۰۰۹
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس امور اداری- کد ۲۰۱۰
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس امور عمرانی- کد ۲۰۱۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
-
مرد
کارشناس روابط عمومی- کد  ۲۰۱۲
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس  همکاری های بین المللی
کد ۲۰۱۳
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
مرد
کارشناس همکاری های علمی
 کد ۲۰۱۳
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
مرد
کارشناس امور مالی
۲۰۱۵
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
-
مرد
خوزستان
اهواز
حضرت رسول اکرم (ص)
۱
-
مرد
مازندران
ساری
دکتر شریعتی
۱
-
مرد
فارس
شیراز
شهید رجائی
۱
-
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
-
مرد
هرمزگان
بندر عباس
فاطمة الزهرا (س)
۱
زن
-
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
-
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
خراسان شمالی
بجنورد
امام محمد باقر (ع)
۱
-
مرد
کارشناس آزمایشگاه فیزیک
کد ۲۰۱۶
تهران
تهران
شهید شرافت
۱
زن
-
تهران
تهران
شهید بهشتی
۱
-
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید هاشمی نژاد
۱
زن
-
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
-
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
-
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
-
مرد
کارشناس آزمایشگاه شیمی
کد ۲۰۱۷
تهران
تهران
شهید شرافت
۲
زن
-
تهران
تهران
شهید بهشتی
۲
-
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید بهشتی
۱
-
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید هاشمی نژاد
۱
زن
-
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
-
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
-
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۲
-
مرد
کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی
کد ۲۰۱۸
ایلام
ایلام
شهید مدرس
۱
-
مرد
زنجان
زنجان
شهید بهشتی
۱
-
مرد
سیستان و بلوچستان
زاهدان
شهید مطهری
۱
-
مرد
هرمزگان
بندر عباس
شهید بهشتی
۱
-
مرد
خوزستان
اهواز
حضرت رسول اکرم (ص)
۱
-
مرد
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
فارس
شیراز
شهید باهنر
۱
زن
-
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
-
گیلان
رشت
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
خراسان جنوبی
بیرجند
امام سجاد (ع)
۱
زن
-
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
-
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
-
مسئول اموردفتری- کد ۲۰۱۹
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۶
زن
مرد
کارشناس امور پژوهشی
کد ۲۰۲۰
آذر بایجان غربی
ارومیه
علامه طباطبائی
۱
زن
-
اردبیل
اردبیل
علامه طباطبائی
۱
زن
-
البرز
کرج
حکیم ابوالقاسم فردوسی
۱
-
مرد
ایلام
ایلام
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
-
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
تهران
تهران
شهید چمران
۱
-
مرد
تهران
واوان
عترت
۱
زن
-
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
بحر العلوم
۱
-
مرد
خراسان جنوبی
بیرجند
شهید باهنر
۱
-
مرد
خراسان شمالی
بجنورد
امام محمد باقر (ع)
۱
-
مرد
خوزستان
اهواز
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
-
زنجان
زنجان
الزهرا (س)
۱
زن
-
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
-
سیستان و بلوچستان
زاهدان
رسالت
۱
زن
-
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
-
کردستان
سنندج
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
کرمان
کرمان
شهید باهنر
۱
-
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
-
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
-
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
-
گیلان
رشت
بنت الهدی صدر
۱
زن
-
لرستان
خرم آباد
علامه طباطبائی
۱
-
مرد
مازندران
ساری
صدیقه طاهره (س)
۱
زن
-
مرکزی
اراک
زینب کبری (س)
۱
زن
-
هرمزگان
بندر عباس
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
-
همدان
همدان
شهید مقصودی
۱
-
مرد
یزد
یزد
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
-
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی- کد ۲۰۲۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
زن
مرد


 

منبع:http://www.estekhtam.com

بازنشر:http://jadoykalamat.ir

 

کلمات کلیدی:آگهی استخدام آموزش و پرورش,آگهی استخدام آموزش و پرورش مهر 93,آگهی استخدام نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان,استخدام,استخدام آموزش و پرورش,استخدام دانشگاه فرهنگیان,مجله جادوی کلمات,کار,استخدام نیروی قرارداری در دانشگاه فرهنگیان,قراردادی,دانشگاه,سال ,93سراسر کشورفرهنگيان,


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
محبوب کن - فیس نما

مطالب مرتبط

تبلیغات

لطفا برای حمایت از ما بر روی تبلیغ زیر یک بار کلیک کنید دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی