close
تبلیغات در اینترنت
بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی , بازی‌های آسیایی, رقابتهای آسیایی,

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

  • نویسنده :
  • بازدید : 176 مشاهده
بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی

در سیزدهمین روز از بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی در رشته‌های مختلف به رقابت پرداختند که حاصل کار 3 طلا و 2 برنز بود.
 

به گزارش فارس، در سیزدهمین روز از بازی‌های آسیایی کاروان ورزشی ایران در بوکس به مدال برنز رسید. سونیا گماری نیز در قایقرانی مدال برنز را کسب کرد.

رزمی‌ها امروز شاهکار کردند و در کمتر از 15 دقیقه 3 طلا گرفتند. بهنام اسبقی در تکواندو حمیده عباسعلی و سعید حسنی‌پور در کاراته طلا گرفتند.

+ در ادامه با ما باشید »»»

بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی

در سیزدهمین روز از بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی در رشته‌های مختلف به رقابت پرداختند که حاصل کار 3 طلا و 2 برنز بود.
 

به گزارش فارس، در سیزدهمین روز از بازی‌های آسیایی کاروان ورزشی ایران در بوکس به مدال برنز رسید. سونیا گماری نیز در قایقرانی مدال برنز را کسب کرد.

رزمی‌ها امروز شاهکار کردند و در کمتر از 15 دقیقه 3 طلا گرفتند. بهنام اسبقی در تکواندو حمیده عباسعلی و سعید حسنی‌پور در کاراته طلا گرفتند.

حمیده عباسعلی دومین بانوی ایرانی است که طلا گرفت. ایران در دوره قبلی بازی‌های آسیایی یک طلا در ووشو داشت.

تنیس‌روی میز:
ندا شهسواری با نماینده هنگ‌کنگ در مرحله یک شانزدهم به رقابت پرداخت. این رقابت‌ در گیم اول با نتیجه (11بر 5)، گیم دوم (11 بر 2)، گیم سوم ( 11 بر 6) و گیم چهارم (11 بر 8) به پایان رسید. شهسواری در مجموع با نتیجه چهار بر صفر بازی را واگذار کرد.

نوشاد عالمیان در دومین دیدارش در رقابت‌های بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز بازی‌های آسیایی با نتیجه 4 بر یک مغلوب جان میزوتانی دارای رنکینگ شماره 7 جهان از ژاپن شد و از حضور در مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

نوشاد در این مسابقه با حساب 4 بر یک شکست خورد. وی ست های اول، دوم، چهارم و پنجم را با نتایج (11 بر 4)، (11 بر 7)، (11 بر 6) و (11 بر 5) به حریف واگذار کرد و تنها در ست سوم با نتیجه (11 بر 6) به پیروزی رسید.

افشین نوروزی نماینده کشورمان در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز بازی‌‌های آسیایی که در مرحله مقدماتی استراحت داشت و به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرده بود روز گذشته در این مرحله با پیروزی 4 بر یک مقابل احمد احمد از یمن راهی مرحله بعد شده بود. نماینده کشورمان امروز در این مرحله با نتیجه 4 بر یک مغلوب کوکی نیوا، دارای رنکینگ شماره 15 جهان از ژاپن شد و از حضور در یک‌چهارم نهایی بازماند.

نوروزی در این بازی ست‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم را با نتایج (11 بر 5)، (11 بر 7)، (11 بر 9) و (13 بر 11) به حریف واگذار کرد و تنها در ست اول را (11 بر 8) به پیروزی رسید.

کبدی:
تیم ملی کبدی بانوان کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده بنگلادش رفت و با نتیجه 40 بر 15 به برتری رسید. فینال کبدی بانوان بین تیم‌های ایران و هند روز جمعه ساعت 11 صبح به وقت کره‌جنوبی برگزار می‌شود.

تیم ملی مردان نیز با نتیجه 25 بر 14 مقابل پاکستان به برتری رسید و جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کرد.

تکواندو:
بهنام اسبقی نماینده وزن 68- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی کشورمان پس از یک‌دور استراحت با تینگ فان از ویتنام مبارزه کرد. اسبقی در نخستین مبارزه خود حریف ویتنامی را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و به دور بعدی راه یافت. اسبقی در ادامه رقابت‌ها به مصاف نماینده لبنان رفت و با شکست حریف خود به نیمه نهایی راه یافت. در مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با شکست حریف خود به فینال مسابقات راه یافت. این دیدار با نتیجه هفت بر یک به پایان رسید. نماینده وزن 68- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی کشورمان در مرحله فینال به مصاف نماینده چین رفت و با برتری پنج بر چهار مقابل حریف خود به نشان طلای بازی‌های آسیایی اینچئون دست یافت.

شکرانه ایزدی تکواندوکار وزن 67- کیلوگرم کشورمان و دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا و طلای ارتش های جهان، پس از یک دور استراحت، با "بژینگ لیو" از ماکائو مبارزه کرد. ایزدی در نخستین بازی خود شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

کاراته:
حسین سمندر نماینده وزن 67-کیلوگرم تیم ملی کاراته در نخستین مبارزه خود به مصاف حسن‌ علی از کویت رفت و با نتیجه 3 بر 3 بازی را به حریف خود واگذار کرد. در ادامه این رقابت‌ها نماینده کشور کویت با شکست مقابل نماینده قزاقستان از جدول مسابقات حذف شد و به همین دلیل حسین سمندر نیز از رسیدن به گروه بازنده‌ها بازماند و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

سعید‌ حسنی‌پور نماینده وزن 75- کیلوگرم تیم ملی کاراته در نخستین مبارزه خود به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست حریف خود به مرحله بعدی راه یافت. این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به پایان رسید. نماینده وزن 75 کیلوگرم تیم ملی در ادامه مسابقات به مصاف نماینده ویتنام رفت و با نتیجه 10 بر 2 حریف خود را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با شکست رزمی‌کار عربستانی فینالیست شد و در نهایت با شکست حریفی از هنگ‌کنگ طلا گرفت.

در وزن 68+کیلوگرم تیم ملی بانوان حمیده عباسعلی، در نخستین مبارزه خود به مصاف کاراته‌کای ماکائو رفت و با نتیجه 5 بر صفر حریف خود را شکست داد. عباسعلی در دور بعدی نماینده اندونزی را شکست داد و با نتیجه 7 بر 3 حریف خود را شکست داد و به فینال مسابقات راه یافت. عباسعلی در فینال باید با نماینده چین مبارزه کند. وی توانست با پیروزی در این دیدار هجدهمین طلا را کسب کرد.

قایقرانی:
سونیا گماری که در مرحله نیمه‌نهایی کانوی اسلالوم با شکست مقابل نماینده چین از رسیدن به فینال بازمانده بود، در دیدار رده‌بندی مقابل نماینده تایلند قرار گرفت. وی با پیروزی در این دیدار مدال برنز گرفت.

شقایق سیدیوسفی نماینده ایران در اسلالوم در کایاک تک نفره با شکست مقابل نماینده ژاپن چهارم شد.

بوکس:
احسان روزبهانی نماینده وزن 81-کیلوگرم به مصاف عادل بیک نیازبتوف قهرمان المپیک از قزاقستان رفت و با قبول شکست مقابل حریف خود به مدال برنز رسید. روزبهانی در نخستین مبارزه خود بوکسو کشور بوتان را شکست داده بود. وی در ادامه با شکست نماینده هندوستان به دور سوم راه یافته بود.

جاسم دلاوری به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست حریف خود به فینال بازی‌های آسیایی راه یافت. دلاوری در نخستین مبارزه خود بوکسور تیم ملی چین را مغلوب کرد و برای رسیدن به نیمه نهایی "باکیم دوهیون" نماینده کره جنوبی را شکست داده بود. حریف فینال دلاوری، از قزاقستان خواهد بود.

علی مظاهری نماینده وزن 91+ کیلوگرم و کاپیتان تیم ملی بوکس امروز به مصاف نماینده اردن رفت و با شکست حریف خود به فینال بازی‌های آسیایی اینچئون راه یافت. مظاهری در نخستین مبارزه خود نماینده مغولستان را شکست داد.

والیبال:
تیم ملی ایران در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه 3 بر صفر چین را شکست داد و راهی فینال شد. این مرحله روز جمعه برگزار می‌شود.

هندبال:
ملی‌پوشان کشورمان برای مدال برنز بازی‌های آسیایی به مصاف بحرین رفتند. ایران با شکست 28 بر 25 از کسب مدال بازماند.

دوومیدانی:
امین نیک‌فر در پرتاب وزنه امروز به رقابت پرداخت. وی با کسب عنوان چهارمی به کار خود پایان داد.

منبع : فارس , ایسنا

گردآوری: مجله اینترنتی ایران مطلب
بازنشر :http://fan2de.rozblog.com
کلمات کلیدی »»« بازی‌های آسیایی ورزشکاران ایرانی ,  بازی‌های آسیایی, رقابتهای آسیایی,جادوی کلمات,مجله جادوی کلمات,سایت تفریحی ,خبر,مسابقات آسیایی,ورزشی, اخبار, بازی‌های آسیایی کاروان ورزشی ایران ,اخبار ورزشی,

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

خرید فروشگاه مسبی

راه اندازی سایت همه منظوره کسب و کار آنلاین، ورژن 13 (نقدی) راه اندازی سایت همه منظوره کسب و کار آنلاین، ورژن 12 (نقدی)

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی