close
تبلیغات در اینترنت
فال روزانه شنبه 15 آذر 93,طالع بینی ,فال, فال شنبه 15 آذر ماه 1593, فا

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

فال روز شنبه 15 آذر 1393

متولد فروردین:

امروز تمایل شما برای صحبت كردن درباره موضوعات مختلف به این معنی نیست كه شما واقعا می خواهید به واقعیت اصلی آنها پی ببرید. نیت شما ممكن است محترمانه باشد اما هنوز قادر نیستید زمانی كه با خود و احساسات تان درگیرهستید، حصاری دور خود ایجاد كنید كه دیگران نتوانند به آن راهی پیدا كنند. اگر احساس جدا بودن و منزوی بودن می كنید دیگران را سرزنش نكنید. در عوض، افكارتان را با دیگران در میان بگذارید البته با آنهایی كه بهشان اعتماد دارید.

 

ادامه مطلب

فال روز شنبه 15 آذر 1393

متولد فروردین:

امروز تمایل شما برای صحبت كردن درباره موضوعات مختلف به این معنی نیست كه شما واقعا می خواهید به واقعیت اصلی آنها پی ببرید. نیت شما ممكن است محترمانه باشد اما هنوز قادر نیستید زمانی كه با خود و احساسات تان درگیرهستید، حصاری دور خود ایجاد كنید كه دیگران نتوانند به آن راهی پیدا كنند. اگر احساس جدا بودن و منزوی بودن می كنید دیگران را سرزنش نكنید. در عوض، افكارتان را با دیگران در میان بگذارید البته با آنهایی كه بهشان اعتماد دارید.

متولد اردیبهشت:

شما بین دو احساس سردرگم شده اید، قلب تان به شما می گوید بله این کار را انجام بده اما ذهن و منطق تان به شما می گوید نه این کار را نباید اینجام بدهید و شما را دچار یک سردر گمی گرده اند. شما اگر تصمیمات و انتخاب های دیگری را بگیرید و به ﺁنها نیز عمل کنید، هیچ اتفاق ناگواری برایتان رخ نمی دهد، بهتر است زندگی تان را از یک نواختی که دچار ﺁن شده است خارج سازید.گاهی نیز کارهای هیجان انگیز انجام دهید تا روحیه تان عوض شود.

متولد خرداد:

ممكن است امروز اصرار زیادی داشته باشید كه كار خوبی انجام دهید كه دیگران نتوانند كمك كنند اما آنها به شما توجه دارند حتی اگر آن طور كه گفته اید از مركز توجه بودن اجتناب كنید. این شبیه این است كه شما پیغام های مختلفی بدهید كه ممكن است آن را بعدا انكار كنید. این آن چیزی نیست كه شما امروز می گویید، بلكه درباره آن چیزی است كه نگفته اید. دوباره فكر كنید. بهتر است كه افكارتان را با دیگران در میان بگذارید به جای اینكه آنها پنهان كنید.

متولد تیر:

با وجود اینکه پرندگان و شکوفه ها می دانند معنی بهار این است که سر برآورند و نظاره گر طبیعت باشند شما قدری محتاط و مردد هستید. به جای رجز خواندن ترجیح می دهید که کمی بیشتر خود را پنهان کنید مانند یک موش خرما که از سایه اش نیز می ترسد . اجازه ندهید شخص دیگری به شما بگوید که باید اکنون چکار کنید؛ فقط لازم است که زمان بیشتری اختصاص دهیدتا مطمئن شوید آنقدر اطراف تان امن است که سر از لاک خود بیرون بیاورید.

متولد مرداد:

امروز شما طوری محافظه كارانه رفتار می كنید كه كسی بویی ازاحساس شما نبرد. در ظاهر به نظر می رسد كه بسیار با موقعیت های زندگی تان درگیر هستید. مردم اطراف شما ممكن است تحت تاثیر نظرات مثبت شما و ژست بخشنده شما قرار بگیرند. با این وجود، شما ممكن است ضربه غیر قابل انتظاری را تجربه كنید كه نتوانید تكان بخورید. اما حالا، خوب است كه در هر دو جهان زندگی كنید و به این ترتیب، قادر خواهید بود كه این دو واقعیت غیرقابل مقایسه را در طی زمان با هم تركیب كنید.

متولد شهریور:

نامه یا خبری را دریافت میکنید که به انتظار طولانی شما در ارتباط با مشکلات مالی پایان خواهد داد. داشتن آرزوهای دنیوی اگر شما را از اصلتان دور نکند، نه تنها مخرب نیست بلکه بلکه لازمه ی یک زندگی مناسب و آسوده است در این رابطه خود را سرزنش نکنید

متولد مهر:

بعضی وقت ها شما آسان گیرتر از چیزی كه همیشه هستید ظاهر می شوید. به هر حال، امروز، شما مایل هستید كه دیگران را از سر راه تان كنار بزنید فقط به خاطر اینكه زمان برای خودتان لازم دارید.اما این به این معنی نیست كه شما اجتماعی نیستید. بلكه به این خاطر است كه دوست ندارید یك شیاد را جلوی دیگری بیندازید تا احساس خوبی داشته باشد. سعی نكنید اعمال تان را توجیه كنید، فقط سعی كنید زمانی كه با دیگران مهربان هستید این احساس واقعی و درست باشد.

متولد آبان:

شما امروز می توانید رویاهای عجیبی در ارتباط با تعطیلات و یا مسافرتهای آخر هفته داشته باشید. شما تا موقعی که رویاهای غیر ممکن نداشته باشید قدرت عملی کردن تخیلات خود را دارید. تصور کردن آنچه که می تواند اتفاق بیفتد بدون اینکه هیچ مانعی وجود داشته باشد کار جالبی است، اما آوردن آنها به جهان واقعیت می تواند باعث اتفاق افتادن آنها شود.

متولد آذر:

اتصال هم زمان خورشید و عطارد در نشان شما افتاده است، كه هدایای الهام بخشی را كه شما به دیگران داده بودید به یاد شما می آورد. شما دیدگاه خوش بینانه ای به زندگی دارید و راه مخصوصی برای اینكه ایده هایی كه برای آینده دارید عملی كنید. دلیلی وجود ندارد بخواهید كه زمان را عقب برگردانید تا زمانیكه به سختی هایی كه در راه تان وجود دارد اشراف داشته باشید. زندگی كردن روی جنبه های منفی زندگی امیدوار كننده نیست، اما انكار كردن آنها می تواند بسیار مشكل تر باشد.

متولد دی:

همچنانکه ماه در نشانه شما کامل می شود ترسهایتان نیز بیشتر و بیشتر می شوند. متاسفانه شما در زمان مناسب حرفی برای گفتن ندارید. موضوعات حتمی اکنون می توانند ادامه داشته باشند. یک سری ارتباطات کاری وجود دارد که به نظر می رسد بیش از اندازه ظاهر می شوند. مهم نیست که چه اتفاقاتی می افتد. به کارت ادامه بده و به هرچیزی که برایت بهتر است بپرداز و به عقب برنگرد.

متولد بهمن:

شما حتی اگر كارهای ناتمام زیادی هم داشته باشید، ولی دوست دارید امروز كاملاً خوش بگذرانید. اما كار و مسئولیت وقت زیادی برای تفریح و خوشی باقی نمی گذارد. وقتی كه شما به جای انجام دادن مسئولیت های خود به دنبال سعات و خوشبختی تان می روید خیلی هیجان زده می شوید. اگر شما كارهایتان را نیمه كاره رها كردید، حداقل راستگو باشید و برای آنهایی كه با این كار شما به زحمت افتاده اند دلیل خود را توضیح دهید.

متولد اسفند:

دلسوزی شما می تواند یكی از بهترین قدرت های شما باشد. در حالی كه می تواند منبع نگرانی های شما هم باشد. توانایی شما برای همدردی كردن با دیگران نعمتی است از جانب خدا مگر آنكه نتوانید مرزی برای حد سلامتی خود تشكیل دهید و اثر آن را خنثی كنید. حتی اگر نیت های شما خوب باشد، احساس كردن درد دیگران الزاما تنها راه عكس العمل نشان دادن به اخبارهای سخت و دشوار نیست. هر كاری می توانید برای مفید بودن بكنید و حركت كنید. این می تواند همه آنهایی را كه درگیر هستند را خلاص كند.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: پارس

 

کلید واژه ها:: 
فال روزانه شنبه بیست و هفتم 15 آذر 1593
فال روزانه 15 آذر 93
فال روز
فال روزانه 93/9/9
فـال روزانـه
فال روزانه شنبه 15 آذر 1593
فال 15 آذر 1593
فال امروز 15 آذر 93
فال روزانه بیست و هفتم آذر 1593
فال 15 آذر 93
فال شنبه بیست و نهم آذر 93
امروز 15 آذر 93
فال امروز بیست و هفتم آذر 93
فال روزانه 15 آذر 1593
فال روز شنبه بیست و هفتم آذرماه 1593
فـال روزانه 1593/09/15
Daily Omen
طالع و فال آذرماه 1593
فال امروز شنبه 15 آذر 93
فال جدید
فال روز 1593/9/15
فال روزانه شنبه 15 آذرماه 93
فال روز شنبه 15 آذر 1593

مطالب مرتبط

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

خرید فروشگاه مسبی

نظرات ارسال شده

 • با سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز و گرامی وب سایت شما از امار خوبی بر خوردار میباشد و شما دوست عزیز میتوانی از این امار در امد کسب کنی

  صد در صد وب سایت هایی که ما معرفی میکنیم معتبر است و خیلی بهتر از وب سایت های کلیکی هست که اندکی کمی در امدب ه شما میدهند ولی شمامیتوانید با مراجعه به وب سایت هایی که من به شما معرفی میکنم از درامد بالایی بر خوردار باشید
  در هر صورت سوالی داشتید از طریق فرم تماس با ما یا با ایمیل ما در ارتباط باشید امیدوارم همه یرانی ها زندگی سرارس از شادی و محبتداشته باشند

  کوروش کبیر: ببار و نپرس کاسه خالی از آن کیست

  http://www.webbuilders.ir/کسب-در-آمد/

  پاسخ : سلام

  متشکرم از شما

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی