close
تبلیغات در اینترنت
فال,فال روزانه,فال روزانه یکشنبه,فال روزانه یکشنبه 23 آذر 1393,فال روز

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

فال روز یکشنبه 23 آذر 1393

یکشنبه 23 آذر 1393

متولد فروردین:

امروز به شما پیشنهاد می شود که آنچه را احساس می کنید دقیقاً شرح دهید، برای اینکه هرچقدر که شما انسان خاص تری می شوید، سخنان شما نیات اصلی شما را تحریف و پیچیده می کنند. اما وقتی که شما زیاد تلاش می کنید و در مورد ایده های بزرگ و مفاهیم گسترده صحبت می کنید، سپس همه چیز مثل یک شعر روان می شود. اگرچه در بعضی از روزها باید روی جزئیات تمرکز کنید، ولی امروز یکی از آن روزها نیست.

ادامه مطلب

متولد فروردین:

امروز به شما پیشنهاد می شود که آنچه را احساس می کنید دقیقاً شرح دهید، برای اینکه هرچقدر که شما انسان خاص تری می شوید، سخنان شما نیات اصلی شما را تحریف و پیچیده می کنند. اما وقتی که شما زیاد تلاش می کنید و در مورد ایده های بزرگ و مفاهیم گسترده صحبت می کنید، سپس همه چیز مثل یک شعر روان می شود. اگرچه در بعضی از روزها باید روی جزئیات تمرکز کنید، ولی امروز یکی از آن روزها نیست.

متولد اردیبهشت:

عطارد منطقی، ارتباط نزدیك را در طی هفته های آینده به شما نوید می دهد. اگر چه الان شما بسیار مشتاق هستید كه لایه های زیرین سطوح ظاهری را حفر كنید تا بتوانید پی به عمیق ترین احساسات خود ببرید، اما ممكن است كه حقیقت باز هم بوسیله احساسات شما پنهان شده باشد. هر چیزی را در دل تان نگه ندارید. یك دوست مورد اعتماد پیدا كنید، موقعیت را بسنجید و بعد احساسات خود را با او در میان بگذارید. اما قبل از آن مطمئن شوید كه او یك دوست واقعی برای شماست.

متولد خرداد:

عطارد، این سیاره نشان می دهد كه شما نیاز دارید كه درباره روابط تان با كسی صحبت كنید، اگر چه ممكن است شریك شما (همسر، دوست و...) مایل باشد كه این حرف ها را بشنود، اما ممكن است شما به آن چیزی كه مد نظرتان است نرسید و این صحبت ها برای شما ثمربخش نباشد، اما حداقل می توانید یكدیگر را بیشتر بشناسید و در این بین به هم نزدیك تر شوید.

متولد تیر:

امروز برایتان کمی راحت تر از همیشه است اگر بخواهید برای دیگران توضیح و تفسیر دهید اما شما می توانید هنوز هم درباره اختلافاتی با دیگران صحبت کنید که کاملا حل نشده است. اکنون روابط شما با دیگران در موقعیت خوب و واضحی قرار دارد با این حال هنوز سخت است که بدون مقدمه به موضوع اصلی بپردازید. به خودتان قول دهید که رویاهای خود را دنبال کنید بدون اینکه نیاز باشد به دیگران در این رابطه توضیحی دهید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و به ندای درونی خود اعتماد کنید.

متولد مرداد:

اخبار خوبی درباره شما شنیده می شود كه همان بازگشتن شما به زندگی عادی است. اگر چه هنوز هم لازم است كه به سختی كار كنید، اما مطمئن باشید كه از سخت ترین قسمت آن گذشته اید. از كارهایی كه مجبور به انجام دادن آن هستید غرولند و شكایت نكنید كه این كار وضع شما را بدتر خواهد كرد. شما زمانی می توانید از زندگی تان حداكثر لذت را ببرید كه تمام تعهدات تان را انجام داده باشید.موفقیت بیشتر را تلاش بیشتر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

متولد شهریور:

ممكن است شما ایده های بزرگی درباره محیط اطراف خانه تان داشته باشید، اما مراحل مهم دیگری هم هستند كه باید آنها را قبل از شروع كارتان پشت سر گذاشته باشید. امروز راه حل های آسان تر برای شما وجود ندارد، پس انتظار نداشته باشید كه قبل از انجام مراحل مقدماتی كار بتوانید پروژه خود را آغاز كنید.

متولد مهر:

امروز برایتان لازم است در معامله های تجاری كه افراد دیگر، شركت ها و اداره های دیگر را هم درگیر می كنند شركت كنید. لازم است كه با شریك كاری خود خیلی صمیمانه صحبت كیند، وگرنه مجبور خواهید شد تمام بار زحمات را خودتان به دوش بكشید و یا تمام حق بیمه را خودتان پرداخت كنید. وقتی این مشكلات ظاهر می شوند ازشان فرار نكنید، وگرنه آنها روز به روز بزرگتر و پیچیده تر می شوند.

متولد آبان:

شما کارهای شخصی برای انجام دادن در منزل دارید و دوست دارید که پروژه ای خلاقانه را شروع کنید. متأسفانه آنچه که امروز شما شروع می کنید تا انجام دهید فردا با مشکل مواجه می شود. اما باریک بینی در تصمیم گیریهای تان و آینده نگری شما را قادر می سازد در زمانی که حتی فکرش را هم نمی کنید پیشرفت کنید.

متولد آذر:

عطارد شجاعت شما را افزایش می دهد. شما می توانید در مهمانی هایی كه در آخر هفته شركت خواهید كرد، شمع مجلس باشید. به خاطر همین است كه شما می توانید ساده تر از همیشه روی مثبت زندگی را ببینید حتی اگر در یك موقعیت سخت و پیچیده باشید. در تمام طور امروز به استعداد های خود اطمینان كرده و به خودتان هم خوش بگذرانید.

متولد دی:

با وجود همه ناملایمات روحی كه دارید، در این تعطیلات آرام گیرید و راحت زندگی كنید و ذهن آشفته خود را سازماندهی كنید. خیال پردازی های شما درباره زندگی اكنون بسیار زیاد است، اما هنوز آنقدر ها هم ترسناك و وحشتناك نشده و جای امیدواری وجود دارد. چشم انداز رویاهایتان را از دست ندهید، آنها می توانند در طول این روزها كه یك تغییر اساسی د رپیش رو دارید شما را از نظر روی تغذیه و تامین كنند.

متولد بهمن:

باوجود اینکه ماه در دوازدهمین خانه تان یعنی خانه “رویاها” به بهرام محدود کننده ملحق می شود، دیدن نتیجه مثبت از عشق ورزی هایتان برای شما تبدیل به چالش شده است! خوشبختانه ماه با اورانوس غیرعادی در یک امتداد قرار می گیرد و انتظار می رود به همان گونه که این شرایط ادامه پیدا می کند، شما نیز به طرز خوشایندی شگفت زده بشوید! یادتان باشد اگر به خودتان اجازه بدهید که در افکار منفی غوطه ور شوید، پتانسیل های بالا و عالیتان هیچ گاه امکان ظهور پیدا نخواهند کرد.

متولد اسفند:

توجهات بسیاری بر تعهدات دولتی شما متمركز شده، اگر چه ممكن است امروز بستگی به این داشته باشد كه در كجای تقویم وجود داشته باشد، اما مهم این است كه شما در یك دوران پر هیجان از زندگی خود هستید و هیجان شما بالا رفته و هر اتفاق قشنگی ممكن است برای شما اتفاق بیفتد. ممكن است به خواب رفتن و فقط یك مشاهده گر بودن جالب باشد اما جالب تر این است كه شما یك شركت كننده فعال باشید و خود اتفاقات اطراف تان را بسازید.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

بازنشر: سایت جادوی کلمات

 

کلید واژه ها:: 
جادوی کلمات,بهترین سایت ایرانی
فال روزانه یکشنبه بیست و هفتم 23 آذر 1393
فال روزانه 23 آذر 93
فال روز
فال روزانه 93/9/9
فـال روزانـه
فال روزانه یکشنبه 23 آذر 1393
فال 23 آذر 1393
فال امروز 23 آذر 93
فال روزانه بیست و هفتم آذر 1393
فال 23 آذر 93
فال یکشنبه بیست و نهم آذر 93
امروز 23 آذر 93
فال امروز بیست و هفتم آذر 93
فال روزانه 23 آذر 1393
فال روز یکشنبه بیست و هفتم آذرماه 1393
فـال روزانه 1393/09/23
Daily Omen
طالع و فال آذرماه 1393
فال امروز یکشنبه 23 آذر 93
فال جدید
فال روز 1393/9/23
فال یکشنبه 23 آذر ماه 1393
فال روزانه یکشنبه 23 آذرماه 93
فال روز یکشنبه 23 آذر 1393

 

 

 

فال,فال روزانه,فال روزانه یکشنبه,فال روزانه یکشنبه 23 آذر 1393,فال روزانه 23 آذر 93,فال 23 آذر 93,فال امروز 23 آذر 93,1393/09/23,فال روزانه 1393/09/23,فال بیست و سه آذر نود وسه,فال 23 آذر,فال روزانه یکشنبه 23 آذر,

23/9/93

24/9/93

25/9/93

26/9/93

27/9/93

28/9/93

29/9/93

30/9/93

1/10/93

2/10/93

3/10/93

4/10/93

5/10/93

6/10/93

7/10/93

8/10/93

9/10/93

10/10/93

انواع فال

فال عشق

عشق شناسی

شخصیت شناسی

مطالب مرتبط

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

خرید فروشگاه مسبی

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی