واکس TURTLE (واکس محافظ رنگ خودرو)
 
قیمت: 1,500,000 ریال
خرید واکس TURTLE (واکس محافظ رنگ خودرو)
واکس TURTLE (واکس محافظ رنگ خودرو)
شرح محصول:
TURTLE نوعي واکس با خاصيت براق کنندگي سيليکوني مي باشد که سطح رنگ خودرو را همانند يک بدنه واکس شده درخشان و براق مي کند در حالي که هيچ چربي روي بدنه ديده نمي شود.
استفاده از واکس TURTLE باعث ايجاد فيلم محافظ نيز مي شود که سطح بدنه خودرو را از زيانهاي ناشي از اشعه نور خورشيد در امان قرار ميدهد.

سطح بدنه خودرو پس از استفاده از واکس TURTLE درخشندگي بسيار بالا و خيره کننده اي را در قبال بازتاب نور پيدا خواهد کرد که اين درخشندگي نه تنها با واکس معمولي هيچگاه به وجود نمي آيد بلکه تا مدتها حتي با شستشوهاي مکرر خودرو از بين نخواهد رفت.
خودرويي که توسط واکس TURTLE براق شده باشد به دليل خاصيت منحصربفرد اين ماده، در هنگام بارندگي و خيس شدن سطح بدنه خودرو به واسطه حالت خاص قرارگيري قطرات آب بر روي خودرو جلوه بسيار زيبا و دوست داشتني را ايجاد خواهد کرد (قطره باران).
واکس TURTLE عمل واکس زدن خودرو را حتي براي افراد غير حرفه اي آسان ميکند و کمتر باعث خستگي شما خواهد شد و اين خاصيت در هزينه و وقت شما صرفه جويي خواهد کرد تا بتوانيد خود در هر زمان اقدام به واکس زدن خودروي خود نماييد.
 
واکس TURTLE همچنين به دليل عدم ايجاد هرگونه چربي جهت براقي بر روي بدنه (بر خلاف واکسهاي معمولي خودرو) نه تنها گرد و غبار و آلودگي را جذب نميکند بلکه سطح خشک و ليز بدنه باعث دفع و سر خوردن گرد و غبار از روي آن ميشود و همچنين شستشوي خودروي شما را به دليل ايجاد سطح صاف و بدون ناهمواري بسيار آسان کرده به طوري که گاهي تنها با ريختن آب تنها خودروي شما کاملا تميز خواهد شد.
 
از هر قوطي واکس TURTLE ميتوان براي 2 تا 3 بار واکس زدن کل بدنه خودرو استفاده کرد.
محصول کمپاني TURTLE آمريکا

نحوه ارسال:
پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مرسوله در سریع ترین زمان ممکن ( در تهران 24 ساعت و در شهرهای دیگر 48 ساعت ) برای خریدار در بسته بندی مناسب و بدون آسیب دیدگی ارسال خواهد شد.

 

 

 
 
محصول
واکس TURTLE (واکس محافظ رنگ خودرو)
تاریخ ثبت
1390/10/8
تاریخ به روز رسانی
1397/6/18
وزن
397 Gram
قیمت
1,500,000 ریال
فروشنده

 

خرید واکس TURTLE (واکس محافظ رنگ خودرو)

سایر محصولات این گروه