close
تبلیغات در اینترنت
رهبر انقلاب:از توافق عزتمندانه صددرصد حمایت می‌کنم,سخنان مهم رهبر معظم

جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

سخنان مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران درمورد توافقط نامه

 

 

رهبر انقلاب:از توافق عزتمندانه صددرصد حمایت می‌کنم/ تحریمها باید درهمان روز توافق بطور کامل لغو شوند

سیاست > رهبری - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار جمعی از بانوان، شاعران و ذاکران اهل بیت علیهم السلام ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، مطالب بسیار مهمی را درخصوص مذاکرات هسته ای و همچنین تحولات یمن بیان کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ایشان سخنان خود را با این مقدمه شروع کردند که «برخی سؤال می کنند چرا رهبری درباره مذاکرات اخیر هسته ای موضع گیری نکرده است؟»

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: علت موضع گیری نکردن رهبری این است که جایی برای موضع گیری وجود ندارد زیرا مسئولان کشور و مسئولان هسته ای می گویند هنوز کاری انجام نگرفته و هیچ موضوع الزام آوری میان دو طرف بوجود نیامده است.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: چنین وضعیتی نیاز به موضع گیری ندارد.
ایشان گفتند: اگر از من سؤال شود که «شما موافق مذاکرات اخیر هسته ای هستید یا مخالف»، می گویم نه موافق هستم و نه مخالف، چون هنوز اتفاقی نیفتاده است.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: همه مشکل بعد از این است که باید درباره جزئیات بحث و گفتگو شود زیرا طرف مقابل، لجوج، بدعهد، بد معامله و اهل از پشت خنجر زدن است و ممکن است در دوره ی بحث درباره جزئیات، کشور و ملت و مذاکره کنندگان را در حصار قرار دهند.
ایشان گفتند: آنچه که تاکنون اتفاق افتاده نه اصل توافق، نه مذاکره منتهی به توافق و نه محتوای توافق را تضمین نمی کند و حتی این موضوع را هم تضمین نمی کند که این مذاکرات به توافق منتهی شود، بنابراین تبریک گفتن معنایی ندارد.
رهبر انقلاب اسلامی در ادامه چند نکته را متذکر شدند و گفتند: من هیچگاه درخصوص مذاکره با امریکا خوشبین نبودم و این موضوع هم بواسطه یک توهم نیست بلکه بدلیل تجربه‌ای است که در این باره وجود دارد.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: اگر در آینده جزئیات مسائل و حوادث و یادداشتهای مذاکرات هسته ای این روزها منتشر شود، همه متوجه خواهند شد که این تجربه ما از کجا نشأت می گیرد.
ایشان خاطرنشان کردند: با اینکه به مذاکره با امریکا خوشبین نبودم اما از این مذاکرات موردی با تمام وجود حمایت کردم و اکنون نیز حمایت می کنم.
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من از توافقی که عزت ملت ایران را تأمین کند، صددرصد حمایت می کنم و اگر کسی بگوید که رهبری با رسیدن به توافق مخالف است، سخن خلاف واقع گفته است.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه ایشان با توافقی که منافع ملت و کشور را تأمین کند، کاملاً موافق هستند، افزودند: البته این را هم گفته ام که «توافق نکردن بهتر از توافق بد است»، زیرا قبول نکردن توافقی که بخواهد منافع ملت ایران را پایمال کند و عزت ملت را از بین ببرد، شرف دارد بر توافقی که بخواهد ملت ایران را تحقیر کند.
رهبر انقلاب اسلامی سپس به یک ابهام صراحتاً پاسخ دادند و گفتند: برخی اوقات گفته می شود که جزئیات این مذاکرات، زیر نظر رهبری است در حالیکه این سخن دقیق نیست.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: من نسبت به مذاکرات بی تفاوت نیستم اما تا بحال در جزئیات مذاکرات دخالت نکرده ام و از این پس هم دخالت نخواهم کرد.
ایشان خاطرنشان کردند: من مسائل کلان، خطوط اصلی، چارچوبها و خط قرمزها را عمدتاً به رئیس جمهور و در برخی موارد محدود به وزیر امور خارجه گفته ام اما جزئیات در اختیار آنها است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بنده به مجریان مذاکرات هسته ای اعتماد دارم و تاکنون تردیدی نسبت به آنها نداشته ام و ان شاءالله که در آینده هم، اینچنین باشد اما درخصوص مذاکرات هسته ای، دغدغه جدی دارم.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به طرف مقابل که اهل فریب و دروغ و عهد شکنی و حرکت درخلاف مسیر صحیح است، علت دغدغه جدی را این موضوع دانستند و گفتند: یک نمونه از چنین رفتارهای طرف مقابل در مذاکرات اخیر اتفاق افتاد و کاخ سفید بعد از گذشت حدود دو ساعت از پایان مذاکرات، بیانیه چند صفحه ای را در تبیین مذاکرات منتشر کرد که در اغلب موارد خلاف واقع بود.
ایشان افزودند: نگارش چنین بیانیه ای در مدت ۲ ساعت امکان پذیر نیست بنابراین آنها در همان زمانی که در حال مذاکره با ما بودند، مشغول تدوین بیانیه ای مخدوش، غلط و برخلاف محتوای مذاکرات بودند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه طرف مقابل ما، طرف بد عهد و متقلبی است، خاطرنشان کردند: نمونه دیگر این است که آنها بعد از هر دور مذاکرات، سخنان علنی بیان می کنند و سپس خصوصی می گویند، این سخنان برای آبروداری در داخل و برای مقابله با مخالفان است در حالیکه این مسائل به ما ربطی ندارد.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: آنها براساس همان ضرب المثل معروف که «کافر همه را به کیش خود پندارد» می گویند اگر رهبری ایران هم مخالفتی با مذاکرات کند، سخن واقعی آنها نیست بلکه برای آبروداری داخلی است در حالیکه آنها واقعیات داخل ایران را نمی فهمند.
ایشان تأکید کردند: سخنان رهبری با مردم براساس اعتماد متقابل است و همانطور که مردم به بنده حقیر اعتماد دارند، من هم نسبت به مردم اعتماد کامل دارم و معتقدم که همواره دست خدا با این مردم است.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: حضور مردم در سرمای ۲۲ بهمن، و در گرمای ماه رمضان در روز قدس، همه نشانه های دست خدا است و ما هم بر همین اساس به مردم اعتماد کامل داریم و سخن ما با آنان در چارچوب این احساس و صدق و بصیرت مردم است.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من نسبت به نحوه رفتار طرف مقابل در ادامه مذاکرات دغدغه دارم.
ایشان با اشاره به برخی موافقت ها و مخالفت ها با مذاکرات هسته ای خاطرنشان کردند: نباید در این خصوص مبالغه و عجله شود بلکه باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.
رهبر انقلاب اسلامی در عین حال به مسئولان تأکید کردند که باید مردم و بخصوص نخبگان را در جریان جزئیات قرار دهند و آنها را از واقعیات مطلع کنند زیرا هیچ چیز محرمانه ای وجود ندارد.
حضرت آیت الله خامنه ای در جریان قرار دادن مردم و نخبگان را از جزئیات مذاکرات هسته ای، مصداق همدلی مسئولان با مردم خواندند و تأکید کردند: همدلی یک موضوع دستوری نیست بلکه باید آن را بوجود آورد و رشد داد که شرایط کنونی فرصت مناسبی برای بوجود آمدن همدلی با مردم است.
ایشان در ادامه یک پیشنهاد را به مسئولان مطرح کردند و گفتند: مسئولان که افراد صادق و علاقمند به منافع ملی هستند باید منتقدین شاخص مذاکرات را دعوت کنند و با آنان صحبت کنند؛ اگر در مطالب آنان، نکته ای بود، از آن برای پیشبرد بهتر مذاکرات، استفاده کنند و اگر نکته ای هم نبود، آنان را قانع کنند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: این مصداق همدلی و یکسان سازی دلها و عمل ها است.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: ممکن است مسئولان بگویند بعلت فرصت سه ماهه برای رسیدن توافق، زمان زیادی بمنظور بحث و شنیدن سخنان منتقدین وجود ندارد که در پاسخ باید گفت این فرصت سه ماهه یک موضوع غیرقابل تغییر نیست و اگر این مدت زمان افزایش یابد هیچ اشکالی ندارد همانگونه که طرف مقابل در برهه ای از مذاکرات، زمان را هفت ماه عقب انداختند.
رهبر انقلاب اسلامی در ادامه بار دیگر با تأکید بر اینکه مذاکره با امریکاییها فقط در مورد موضوع هسته ای است و نه هیچ موضوع دیگری خاطرنشان کردند: البته مذاکرات درخصوص موضوع هسته ای یک تجربه است. اگر طرف مقابل از کج تابی های خود دست بردارد، این تجربه را می توان در مسائل دیگر ادامه داد اما اگر طرف مقابل به کج تابی های خود ادامه دهد، تجربه قبلی ما در بی اعتمادی به امریکا تقویت خواهد شد.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین با اظهار گلایه از برخی موضع گیریها که طرف مقابل را جامعه بین المللی می داند افزودند: طرف مقابل ملت ایران که بدعهدی می کند، امریکا و سه کشور اروپایی است و نه جامعه بین المللی. جامعه بین المللی همان ۱۵۰ کشوری هستند که رؤسا و نمایندگان ارشد آنها چند سال پیش در اجلاس غیرمتعهدها در تهران شرکت کردند و اینکه گفته می شود طرف مقابل ما جامعه بین المللی است که باید به ما اعتماد کند، سخن بی موردی است.
رهبر انقلاب اسلامی سپس به مواردی که ایشان در جلسات خصوصی از مسئولان در موضوع هسته ای مطالبه کرده اند، اشاره کردند و گفتند: من اصرار دارم که مسئولان، دستاوردهای کنونی هسته ای را بسیار با اهمیت تلقی کنند و آنها را کم ارزش و سبک نشمارند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه صنعت هسته ای یک ضرورت برای کشور است، افزودند: اینکه برخی روشنفکرنماها بگویند «صنعت هسته ای را برای چه می خواهیم؟»، یک فریب است.
ایشان با اشاره به نیاز کشور به صنعت پیشرفته هسته ای در عرصه های انرژی، تولید رادیودارو، شیرین کردن آب دریا، و کشاورزی خاطرنشان کردند: مهمترین ویژگی صنعت هسته ای کشور این است که دستیابی به این صنعت بسیار مهم، نتیجه انفجار استعدادهای ذاتی جوانان ایرانی بوده است، بنابراین روند پیشرفت در صنعت هسته ای باید ادامه یابد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به ادعاهای چند کشور جنایتکار همچون امریکا که از بمب اتمی استفاده کرده و یا فرانسه که آزمایشهای هسته ای خطرناک انجام داده است، گفتند: آنها ما را متهم به تلاش برای ساخت بمب اتمی می کنند، در حالیکه نظام اسلامی ایران بر مبنای فتوای شرعی و همچنین بر مبنای عقلانی، هیچگاه بدنبال سلاح هسته ای نبوده و نخواهد بود، و آن را مایه دردسر می داند.
حضرت آیت الله خامنه ای مطالبه بعدی از مسئولان را، اعتماد نکردن به طرف مقابل خواندند و افزودند: اخیراً یکی از مسئولان صریحاً گفت که ما به طرف مقابل اعتماد نداریم، که اینگونه موضعگیریها خوب است.
ایشان با تاکید بر اینکه نباید فریب لبخند طرف مقابل را خورد و نباید به وعده های نقد او اعتماد کرد، گفتند: نمونه بارز این مسئله، مواضع و سخنان رئیس جمهور امریکا بعد از بیانیه اخیر است.
رهبر انقلاب، لغو یکجای تحریمها را یکی دیگر از مطالبات از مسئولان بیان کردند و افزودند: این موضوع بسیار مهم است و تحریمها باید در همان روز توافق به طور کامل لغو شوند.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: اگر قرار باشد لغو تحریمها به یک فرآیند جدید مرتبط شود، اساس مذاکرات بی‌معنا خواهد بود، زیرا هدف از مذاکرات برداشته شدن تحریمهاست.
حضرت آیت الله خامنه ای در بیان مطالبه بعدی به بحث بازرسیها اشاره و تأکید کردند: مطلقاً نباید اجازه داده شود که به بهانه نظارت، به حریم امنیتی و دفاعی کشور نفوذ کنند و مسئولین نظامی کشور نیز به هیچ وجه اجازه ندارند که به بهانه نظارت و بازرسی، بیگانگان را به این حریم راه دهند، و یا توسعه دفاعی کشور را متوقف کنند.
ایشان افزودند: لازم است توانایی دفاعی کشور و مشت محکم ملت در عرصه نظامی همچنان محکم بماند و روز بروز نیز محکم‌تر شود. همچنین به هیچ وجه نباید در مذاکرات، حمایت از برادران مقاوممان در نقاط مختلف مورد خدشه قرار گیرد.
رهبر انقلاب اسلامی در خصوص شیوه نظارت بر برنامه هسته ای ایران نیز تاکید کردند: هیچگونه شیوه نظارت غیر متعارف که ایران را به یک کشور اختصاصی از لحاظ نظارتها تبدیل کند، مورد قبول نیست و نظارتها باید تنها در محدوده همان نظارتهای متعارفی که در همه دنیا انجام میشود اعمال شود، نه بیشتر.
تذکر آخر رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت تداوم توسعه فنی برنامه هسته ای کشورمان بود.
ایشان تاکید کردند: توسعه علمی و فنی در ابعاد گوناگون باید ادامه یابد البته تیم مذاکره کننده ممکن است لازم بداند که برخی محدودیتها را قبول کند که در این زمینه حرفی نداریم اما توسعه فنی باید حتماً ادامه یابد و با قدرت پیش رود.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: تأمین این خواسته ها برعهده مذاکره کنندگان است و باید با بهره گیری از نظرات افراد مطلع و امین و همچنین نظرات منتقدان، شیوه های درست مذاکراتی را پیدا و دنبال کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای سپس در بخش دیگری از سخنان خود به تحولات بسیار مهم یمن اشاره و تأکید کردند: سعودیها با تجاوز به یمن، خطا و اشتباه کردند و بدعت بدی را در منطقه بنیان گذاشتند.
رهبر انقلاب کار این روزهای دولت سعودی در یمن را مشابه جنایت صهیونیستها در غزه خواندند و به دو جنبه مهم این موضوع پرداختند.
ایشان اقدام علیه ملت یمن را «جنایت، نسل کشی و قابل تعقیب بین المللی» دانستند و افزودند: کشتن کودکان، تخریب خانه ها و نابود کردن زیر بناها و ثروتهای ملی یک کشور، جنایتی بزرگ است.
رهبر انقلاب تأکید کردند: یقیناً سعودیها در این مسئله خسارت و ضرر خواهند کرد و به هیچ وجه پیروز نخواهند شد.
حضرت آیت الله خامنه ای درخصوص دلیل پیش بینی شکست سعودیها گفتند: دلیل این پیش بینی واضح است، زیرا توانایی نظامی صهیونیستها چندین برابر سعودیها و منطقه غزه نیز یک منطقه کوچک بود، اما آنها نتوانستند موفق شوند، در حالیکه یمن، کشوری پهناور و با جمعیت دهها میلیونی است.
رهبر انقلاب تأکید کردند: سعودیها در این ماجرا قطعاً ضربه خواهند خورد و بینی آنها به خاک مالیده خواهد شد.
ایشان با اشاره به سوابق سعودیها در مسائل سیاست خارجی گفتند: ما با سعودیها در مسائل گوناگون سیاسی اختلافات متعددی داریم اما همیشه می گفتیم که آنها در سیاست خارجی متانت و وقار نشان می دهند، اما چند جوان بی تجربه امور آن کشور را در دست گرفته و دارند جنبه توحش را بر جنبه متانت و ظاهرسازی غلبه می دهند، که این کار قطعاً به ضررشان تمام خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی خطاب به دولت سعودی تأکید کردند: این حرکت در منطقه قابل قبول نیست و من هشدار می دهم که باید دست از حرکت جنایت آمیز در یمن بردارند.
حضرت آیت الله خامنه ای سپس به حمایت و دفاع امریکا از دولت سعودی اشاره کردند و افزودند: این طبیعت امریکاست که در همه قضایا بجای اینکه از مظلوم حمایت کند، طرف ظالم را می گیرد، اما آنها نیز در این موضوع ضربه خواهند دید و شکست خواهند خورد.
ایشان با اشاره به ادعای دخالت ایران در یمن گفتند: هواپیماهای جنایتکارشان آسمان یمن را ناامن کرده و بهانه های ابلهانه ای که از نظر خداوند، ملتها و منطق بین المللی مردود است برای دخالت در یمن جور می کنند، اما این کارها را دخالت نمی دانند و در مقابل، ایران را متهم می کنند.
رهبر انقلاب، ملت یمن را ملتی کهن و با سابقه دیرین که ظرفیت و توانایی تعیین دولت خود را دارد خواندند و مجدداً تأکید کردند: لازم است دولت سعودی هرچه زودتر دست از این جنایت های فاجعه بار بردارد.
حضرت آیت الله خامنه ای نقشه اولیه طراحی شده توسط بدخواهان ملت یمن را، ایجاد خلأ قدرت و بوجود آوردن شرایطی مشابه وضعیت بسیار بد و رقت بار لیبی خواندند و گفتند: خوشبختانه در تحقق چنین هدفی ناکام ماندند زیرا جوانان مؤمن، علاقمند و معتقد به راه و روش حضرت امیرالمؤمنین (ع) اعم از شیعه، سنی، زیدی و حنفی مقابل آنان ایستادند و از این به بعد نیز ایستادگی کرده و پیروز خواهند شد.
حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای بیانات خود ضمن گرامیداشت یاد مرحوم آهی، به عنوان مداحی متعهد، پایبند، خیرخواه و پر تلاش نکاتی را خطاب به مداحان متذکر شدند.
«قدر دانستن فرصت حضور جمعیت انبوه بویژه جوانان در مجالس اهل بیت(ع)» و «لزوم ترویج معارف دین و سبک زندگی اسلامی و سوق دادن مخاطبان برای عمل به مسئولیتهای بزرگ این دوران»، اولین نکته ای بود که رهبر انقلاب خطاب به مداحان بیان کردند.
«پرهیز از انحراف و خرافه گرایی و ایجاد گره در اعتقادات جوانان» نیز از دیگر نکاتی بود که رهبر انقلاب اسلامی به آن اشاره کردند.

 

 

منبع خبر :

 http://www.khabaronline.ir/

 abna24.com/

 


 

برچسب نویسی و کلمات کلیدی مطلب :

 

 

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

1 ساعت قبل ... دیدار جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)؛. فیلم/ سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای. حجم: ۴۷ مگابایت. مدت زمان: ۲۷:۰۹.

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

2 ساعت قبل ... فیلم/ سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای.

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای | جمعی از مداحان - قطره

3 ساعت قبل ... درگیری لفظی یک خبرنگار با مدیر رسانه ای استقلال مقابل قلعه نویی ... رهبر انقلاب در این دیدار سخنان مهمی در خصوص مذاکرات هسته ای و بیانیه لوزان ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

9 دقیقه قبل ... رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز پنج شنبه (20 فروردین) در دیدار جمعی ... ایشان درباره علت عدم موضع گیری درباره مذاکرات اخیر هسته‌ای سخن به میان ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

4 ساعت قبل ... در دیدار جمعی از مداحان اهل بیت با مقام معظم رهبری انجام شد. سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای. قدس آنلاین:جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

4 ساعت قبل ... سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای. جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

سخنان مهم

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

1 ساعت قبل ... ایشان سخنان خود را با این مقدمه شروع کردند که «برخی سؤال می کنند چرا رهبری درباره مذاکرات اخیر هسته ای موضع گیری نکرده است؟» رهبر انقلاب ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با یادآوری سخنان‌شان در ابتدای امسال فرمودند: تصور برخی دولتمردان دولت قبلی و همچنین برخی دولتمردان دولت فعلی این است که اگر ما در ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای. جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند. نیک نیوز: در آستانه خجسته سالروز ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای. رهبر معظم انقلاب صبح امروز ( پنجشنبه) با جمعی از مداحان اهل بیت به‌ مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) دیدار کردند.

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

گروه داخلی «تیتریک»؛به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

یکی از محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی موضوع مذاکرات هسته ای ... العظمی خامنه ای چهار نکته مهم از سخنان اول فروردین ماه سال جاری رهبر معظم انقلاب را به ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

بیانات مهم رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مورد واکنش قاطعانه ... این سخنان که در ... چهار نکته از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای رفع .

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

1 دقیقه قبل ... سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای. ... مشروح سخنان کم سابقه رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای · تا بحال در جزییات مذاکرات دخالت ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

2 ساعت قبل ... رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بنده به مجریان مذاکرات هسته ای اعتماد دارم و ... آنها بعد از هر دور مذاکرات، سخنان علنی بیان می کنند و سپس خصوصی می گویند، این ... صنعت هسته ای کشور این است که دستیابی به این صنعت بسیار مهم، ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

4 ساعت قبل ... به گزارش قدس آنلاین ،صبح امروز جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا( س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند. رهبر انقلاب در این دیدار سخنان ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

2 ساعت قبل ... دیدار جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)؛. فیلم/ سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته ای ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

بیانات مهم رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مورد واکنش قاطعانه ... این سخنان که در آن رهبر معظم انقلاب درباره هر گونه اقدام نسنجیده دشمنان، به ویژه رژیم ... به فناوری هسته ای و نیز دیدگاه ایشان در مورد مذاکره با آمریکا اشاره کرده است.

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند: در ایران هیچ فردی مخالف حل دیپلماتیک موضوع هسته ای نیست اما از طرف دیگر، ملت ایران و مسئولان و ;...

فیلم سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب درباره موضوع تمدید مذاکرات هسته اي و همچنین حمايت ايشان از تیم مذاکره کننده هسته اي، ضرورت حصول توافق هسته اي با ايران براي حل و ;...

فیلم سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

مرصاد - سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکرات - ما تا آخر ایستاده ایم - مرصاد. ... ایشان افزودند: البته در زمینه ادامه مذاکرات هسته ای، منع نمی کنیم و کاری که دکتر ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

13/ دیدار رهبر انقلاب با خانواده شهدای هسته ای .... رهبر انقلاب به نکته ای مهم در این باره اشاره داشتند و آن این که گمان نرود حتی در صورت موفقیت آمیز ... سخنان رهبری درباره تیم مذاکره کننده ، پیام دیپلماتیکی به طرف های خارجی است که بتوانند بر روی ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

«در صورتی که مذاکرات هسته‌ای به نتیجه نرسد، این آمریکا است که بزرگ‌ترین متضرر ... رهبر معظم انقلاب اسلامی روز یکشنبه نکته مهم و حساسی را در خصوص ادامه روند ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

آمریکا مرتب از راه های گوناگون به ما پیغام میدهند که بیایید در مسئله هسته ای گفتگو کنیم. در تبلیغات جهانیشان هم این را بارها گفته اند که بیایید در کنار ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

8 فوریه 2015 ... بیانات مهم رهبر انقلاب درباره توافق هسته ای حضرت آیت الله خامنه ای،رهبر معظم انقلاب ،مذاکرات هسته ای.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

58 دقیقه قبل ... جمعی از شاعران و مداحان اهل بیت عصمت(ع) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. دانا. 8 دقیقه پیش سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

5 روز پیش ... 2 days ago - سخنان مهم رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای، استکبار ستیزی و دوستی ..... المیادین: فرانسه از مواضع سختگیرانه‌ در توافق ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

1 ساعت قبل ... سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در باره مسئله هسته ای و تحولات یمن; جهان نیوز - پنجشنبه ... اولین اظهار نظر رهبری درباره مذاکرات لوزان: نه موافقم نه مخالف /.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند: در ایران هیچ فردی مخالف حل دیپلماتیک موضوع هسته ای نیست اما از طرف دیگر، ملت ایران و مسئولان و ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

مسئله هسته‌ای ایران / متخصصان هسته‌ای/راکتور هسته‌ای / انرژی هسته‌ای/فناوری .... بنده هم اوّلِ امسال در مشهد مقدّس در سخنرانی گفتم [كه‌] مذاكره در موضوعات خاص اشكالی ندارد؛ منتها .... اوّلاً یك تذكّر مهم و لازمی را بدهم: هیچ‌كس نباید این مجموعه‌ی مذاكره‌كنندگان ما را با ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

8 فوریه 2015 ... سخنان مهم رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای در دیدار با کارکنان نیروی ... آن مضمون مهمّ این حادثه این است؛ جاذبه‌ی عجیب انقلاب، و آن حقیقتی که در درون ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

27 نوامبر 2014 ... سایت خبری تحلیلی مثلث, سخنان مهم رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای؛ مخالف تمدید نیستم / از عدم توافق ضرر نمی کنیم/هیأت مذاکره کننده ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

8 فوریه 2015 ... پایگاه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای/ فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش صبح امروز در حسینیه امام خمینی با فرمانده کل قوا، حضرت ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

29 مارس 2015 ... صوت/ بیانات مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای - فارس www.farsnews.com/ newstext.php?nn=13921107001356 گزیده بیانات حضرت آیت‌الله ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

5 روز پیش ... 23 hours ago - رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند: در ایران هیچ . .... این‌ها بخش‌هایی از سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری ;...

دانلود فایل

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

8 فوریه 2015 ... دانلود فایل صوتی سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص توافق هسته ای ... مدیر انتخاب کنید · تیم مذاکره کننده زیر فشار کاسبان تحریم/ فرنوش اسماعیلی.

سخنان رهبری درباره توافق هسته ای

6 روز پیش ... سخنان مهم رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای، استکبار ... www.khabaronline.ir/ detail/323599/Politics/leader ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مقام معظم رهبری ;...

سخنان بسیار

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

رهبر انقلاب درباره مذاکره با امریکا و بداخلاقی ها در ...

16 فوریه 2013 ... رهبر انقلاب اسلامی سخنان چند روز پيش رئيس جمهوری امريكا مبنی بر تلاش اين كشور برای جلوگيری از ساخت سلاح هسته ای بوسيله ايران را مورد اشاره ;...

بيانات مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته اي: بنده با توافقي که ...

8 فوریه 2015 ... خانه / اخبار روز / بيانات مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته اي: بنده با توافقي که بتواند انجام بشود موافقم، البته با توافق بد موافق نيستم ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

2 ساعت قبل ... خبرآنتایم خبرانتایم خبر آن تایم خبر ان تایم , سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای ,خبر آنتایم : قدس آنلاین:جمعی از مداحان اهل بیت ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای - چیتوا

رهبر انقلاب در این دیدار سخنان مهمی در خصوص مذاکرات هسته ای و بیانیه لوزان و همچنن تحولات یمن بیان داشته اند. رهبر انقلاب در دیدار مداحان: می پرسند چرا فلانی (رهبری) ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای - آکانیوز - آکاایران

3 ساعت قبل ... جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند., نیک نیوز.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - خبرگزاری دانشجو1 ساعت قبل ... دیدار جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)؛. فیلم/…,سخنان مهم رهبر ;...

سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در باره مسئله هسته اي و تحولات يمن

ايشان سخنان خود را با اين مقدمه شروع کردند که «برخي سؤال مي کنند چرا رهبري درباره مذاکرات اخير هسته اي موضع گيري نکرده است؟» رهبر انقلاب اسلامي تأکيد کردند: ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

با وجود اینکه رهبر معظم انقلاب تاکنون چندین بار در سال های گذشته و در سخنرانی های ... در این زمینه سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به مواضع ایران در خصوص خلع سلاح و اشاعه سلاح های هسته ای در مذاکرات استانبول 2 می ... چند نکته مهم.

سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای - نیوهاب فارسی

سخنان مهم رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات هسته ای. ... در خصوص مذاکرات هسته ای. جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز. ... است که از طرق گوناگون پیغام می دهند که خواهان مذاکره جداگانه با ایران در خصوص موضوع هسته ای هستند ;...

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مسئله هسته‌اي و تحولات يمن؛ از توافق ...

2 ساعت قبل ... ایشان سخنان خود را با این مقدمه شروع کردند که «برخی سؤال می کنند چرا رهبری درباره مذاکرات اخیر هسته ای موضع گیری نکرده است؟» رهبر انقلاب ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

3 ساعت قبل ... به گزارش قدس آنلاین ،صبح امروز جمعی از مداحان اهل بیت به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا( س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند. رهبر انقلاب در این دیدار سخنان ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

فیلم/ سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته ای - خبرگزاری دانشجو|پویش اخبار.

واکنش اوباما به سخنان رهبر معظم انقلاب - دیپلماسی ایرانی

خبرانلاین: سخنان رهبر معظم انقلاب در آغازین روز از سال 92 در حرم رضوی که در آن به ... به سرزمین های اشغالی از مهم بودن امنیت رژیم صهیونیستی برای آمریکا سخن گفت. ... گوناگون پیغام می دهند که خواهان مذاکره جداگانه با ایران در خصوص موضوع هسته ای ;...

سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در آستانه روز ملی مبارزه با ... - Mehr Shamim

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در آستانه روز ملی ... مذاکرات با شش کشوری که امریکا نیز جزو آنهاست فقط درباره مسئله هسته ای است ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

در جزئیات مذاکرات دخالت نکرده‌ام و نخواهم کرد/ توافق نکردن شرف دارد به توافقی که. بولت. فرامین و دستورات مهم رهبرانقلاب در دیدار با مداحان اهل بیت: ... نهایی] می دانند بلکه درباره ی تعهداتی که ایران باید به آنها پایبند باشد مبهم سخن گفته اند." ... اولین مناظره هسته‌ای درباره زیر و بم بیانیه لوزان/ آخرین مهلت آقازاده/ مهدی هاشمی: حکمم تایید ;...

بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره توافق هسته‌ای | سه آی آی

محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مسائل هسته ای - ایرنا ... 23 hours ago - رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند: در ایران هیچ .

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

مهم‌ترین فرازهای منتشر شده از سخنان رهبر انقلاب تاکنون به قرار زیر است: * می‌پرسند چرا فلانی(رهبری) درباره هسته ای موضع نگرفته/ جایی برای موضع گیری وجود ;...

بازتاب سخنان رهبر انقلاب در حمایت از مذاکرات هسته‌ای | جستجو در ...

نتایج جستجوی عبارت بازتاب سخنان رهبر انقلاب در حمایت از مذاکرات هسته‌ای از بین ... سخنان مهم رهبر انقلاب پس از مرخص شدن از بیمارستان درباره رد درخواست آمریکا ;...

سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکرات/ سی‎و‎ششمین حضور در جشن ...

13 فوریه 2015 ... گروه سیاسی: سخنان صریح رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای، ۲۲ بهمن ... به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) مهم‎ترین رویدادهای سیاسی ;...

بازتاب سخنان روز گذشته رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای | جستجو ...

7 فوریه 2015 ... بازتاب سخنان روز گذشته رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌اي و شروط دستیابی به ... بیانات بسیار مهم امروز رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای:.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

سخنان مهم آیت الله مکارم در مورد تحریم حج عمره: آیا باید با هر ذلتی به عمره مفرده رفت؟ ... مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی با فصل الخطاب قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب و پافشاری بر .... مناظره زیباکلام و بذرپاش درباره توافق هسته ای.

بازتاب سخنان رهبر انقلاب رئیس‌جمهور درباره مذاکرات هسته‌ای | جستجو ...

چهار نکته از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای ... العظمی خامنه ای چهار نکته مهم از سخنان اول فروردین ماه سال جاری رهبر معظم انقلاب را به شرح زیر منتشر کرد:

سخنرانی رهبرانقلاب نوروز 92 مشهدمقدس +فیلم باکیفیت بالا

خامنه ای در سخنان خود ضمن تبریك مجدد سال نو به ملت ایران ، ارزیابی نقاط قوت و ضعف .... پیغام می دهند كه خواهان مذاكره جداگانه با ایران در خصوص موضوع هسته ای هستند اما من بر ... رهبر انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنان خود به موضوع بسیار مهم انتخابات ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

29 نوامبر 2014 ... نظر آهنگساز برنده اسکار هالیوود درباره فیلم «محمد(ص)» ... 1- رهبر انقلاب: نتیجه مذاکرات هرچه که باشد، اسرائیل روز به روز ناامن تر خواهد شد. ... آیت الله خامنه ای افزودند، ایران از پیشنهادات منطقی در مذاکرات هسته ای استقبال می کند اما در ;...

مذاکرات هسته ای

دبیرکل حزب الله: توافق هسته ای ایران گامی بزرگ و مهم است ... ظریف به کریمی قدوسی:«با این حرف ها به رهبر انقلاب تهمت می زنید» ;...

کدام بخش از سخنان رهبر در مطبوعات جهان بازتاب یافت؟ - افکارنیوز

همان گونه که انتظار می رفت، بیانات مهم مقام معظم رهبری در حرم حضرت امام رضا (ع) بازتاب ... به این که نکات مهمی درباره سیاست خارجی جمهوری اسلامی در سخنرانی ایشان مطرح شد. اما در انتشار سخنان رهبر انقلاب، مطبوعات بین المللی به دو دسته کلی تقسیم شده اند. ... این سایت همچنین به طور مختصر به آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

1 ساعت قبل ... سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در باره مسئله هسته‌اي و تحولات يمن؛ ... «برخي سؤال مي کنند چرا رهبري درباره مذاکرات اخير هسته اي موضع گيري نکرده است؟

گزارشی تحلیلی درباره شواهد سخنان مهم اخیر رهبر انقلاب در جمع سفرا و ...

8 سپتامبر 2014 ... گزارشی تحلیلی درباره شواهد سخنان مهم اخیر رهبر انقلاب در جمع سفرا و .... هم‌چنان که آشکار است، راهبرد اصلی طرف آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای بر روی ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

چراغ راه/گزیده ای از مهم ترین بیانات رهبر معظم انقلاب:پایداری در موضوع هسته ای؛ ... می کنند و خواستار مذاکره درباره مسائل گوناگون از جمله هسته ای می باشند، تفاوت ;...

بیانات مهم امام خامنه ای درباره نتیجه مذاکرات هسته ای - آپارات

8 فوریه 2015 ... یا مهدی بیانات مهم امام خامنه ای درباره نتیجه مذاکرات هسته ای امام خامنه ای , مذاکرات هسته ای , آمریکا , , یا مهدی.

سخنان مهم ظریف در باره پیاده روی با جان کری - کارگزاری مهرآفرین ...

7 فوریه 2015 ... سخنان مهم ظریف در باره پیاده روی با جان کری و تلاش من... ... محمدجواد ظریف در مصاحبه ای گفت افتخار می کنم که رهبر انقلاب فرمودند تیم مذاکره،محکم صحبت می کند. ... بنابراین این مذاکرات هسته‌ای نیست که ایران را قدرتمند می‌کند بلکه ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

2 مارس 2015 ... شما اینجا هستید: صفحه اصلي اخبار هسته ای سخنرانی بدون پرده سید محمود ... "فصل الخطاب در مذاکرات سخنان رهبری است"/نخستین شرط توافق،لغو یکباره ... مناظره حسن بهشتی پور و مهدی محمدی درباره بیانیه لوزان و حواشی مترتّب بر آن ..... به نظر من برای ما مهم است-برای مقام معظم رهبری این نکته خیلی دغدغه است) و آن ;...

پيام هاي مهم رهبر انقلاب به مذاکرات وين؛ خطوط قرمز توافق نهايي مشخص شد

8 جولای 2014 ... ماه را باید تماشا کرد و رفت - پيام هاي مهم رهبر انقلاب به مذاکرات وين؛ ... به موضوع هسته اي، آنرا مسئله اي حساس خواندند و با تأييد سخنان رئيس ... شما درباره استفاده از سلاح هسته اي داريد نگراني در مورد سلاح هسته اي به شما مربوط نيست.

رسانه های

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

: سخنان رهبر ایران نشان دهنده حمایت کامل از دولت و تیم ...

9 فوریه 2015 ... ... گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در خصوص توافق هسته ای با گروه ... مهم سخنان مقام معظم رهبری در خصوص لزوم تامین عزت ایرانیان در مذاکرات ;...

حجة الاسلام والمسلمین اصغر سلمان زاده - دینی،مذهبی،فرهنگی،اجتماعی

سخنان مهم امام خامنه ای در رابطه با انرژی هسته ای. رهبرانقلاب:من هیچوقت به مذاکره با آمریکا خوشبین نبودم/با اینکه خوشبین نبودم با این مذاکرات موردی موا.

بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره توافق هسته‌ای | بدونیم

محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مسائل هسته ای - ایرنا ... 23 hours ago - رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کردند: در ایران هیچ .

بازتاب سخنان

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

معظم انقلاب در رسانه های خارجی | پایگاه خبری ...

24 مارس 2015 ... انتشار بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در رسانه های جهان، اخبار ... رویترز: رهبر ایران تاکید کرد تهران تنها درباره موضوع هسته‌ای مذاکره می‌کند.

پایگاه خبری

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

اروم نیوز - اخبار همه بیانات رهبر انقلاب در مورد ...

17 مارس 2015 ... همه بیانات رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته ای/ چه توافق بشود و چه نشود، ... یک تذکّر مهم و لازمی را بدهم: هیچ‌کس نباید این مجموعه‌ی مذاکره‌کنندگان ما را با ;...

بازتاب جهانی بیانات مهم رهبر انقلاب - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

22 مارس 2013 ... بیانات مهم رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مورد ... این سخنان که در آن رهبر معظم انقلاب درباره هر گونه اقدام نسنجیده دشمنان، به ... دستیابی به فناوری هسته ای و نیز دیدگاه ایشان در مورد مذاکره با آمریکا اشاره کرده است.

سخنان

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

مختصات مذاکرات را تغییر داد - خانه ملت

نمایندگان مردم در خانه ملت با حمایت از تیم‌مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان، بر ضرورت ... رهبر انقلاب در مورد مذاکرات راهگشای کشور و تیم مذاکره‌کننده ایرانی خواهد بود. ... مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی درباره محورهای مهم سخنان امروز مقام معظم رهبری در دیدار با ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

بازتاب جهانی بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره تحریم متقابل به گزارش پایگاه اطلاع ... نیویورک تایمز از حمایت جدی آیت اله خامنه ای از تیم مذاکرات هسته ای تمجید کرد.

بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای شلیک به پاشنه ...

20 فوریه 2015 ... بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای شلیک به پاشنه آشیل حریف بود. ... مفهومی ندارد تصریح کرد: آن چه که مهم است، جزئیات در مذاکرات هسته ای است ... تجلیل از سه دهه فعالیت مستمر «ابراهیم حاتمی‌کیا» در عرصه هنر انقلاب ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

22 مارس 2015 ... چهار نکته از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته ای ... الله العظمی خامنه ای چهار نکته مهم از سخنان اول فروردین ماه سال جاری رهبر معظم انقلاب را به ;...

مشروح بيانات مهم رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظيم زائران و مجاوران حرم ...

5 روز پیش ... رهبر انقلاب اسلامي همچنين در خصوص مذاکرات هسته‌اي تاکيد کردند: در ايران هيچ فردي مخالف حل ديپلماتيک موضوع هسته‌اي نيست اما از طرف ديگر، ملت ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

فیلم: بخشی از سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای. + اندازه متن -. كد مطلب: 30644. تاریخ انتشار: 20 فروردین 1394 ساعت 14:13 ;...

رسانه های غربی درباره بیانات مهم رهبر انقلاب چه نوشتند؟ - تبیان

9 جولای 2014 ... به گزارش جهان، خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب و همچنین دور ششم مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 5+1 نوشت که خواسته‌های ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

25 نوامبر 2014 ... رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با قدردانی از حضرات آیات مکارم .... شدند و گفتند: یک نمونه دیگر از ضعف دشمن، قضیه هسته ای ایران است.

سیاست های رسمی ایران | ایران هسته ای

وب سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره و چند نکته را در این خصوص بیان کردند. ... افرادی هستند که با حل دیپلماتیک موضوع هسته ای مخالفند، در حالیکه این سخن دروغ است، زیرا در ایران هیچ ... شورای عالی امنیت ملی ایران به عهده دارد که سمتی مهم در محافل سیاست خارجی در ایران به شمار می رود.

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

28 نوامبر 2014 ... اخبار توافق هسته ای ایران , اخبار سیاست خارجی ,تمدید مذاکرات هسته ای ایران ... بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب درباره موضوع تمدید مذاکرات هسته ای و ..... هاآرتص: توافق هسته ای مهم نیست، جنگ تنها زباني است که نتانیاهو بلد است.

گزیده بیانات رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای | روشنگری

8 فوریه 2015 ... گزیده بیانات رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای در دیدار با کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی ارتش ... هر هفته از ویدیوهای جدید و مهم با خبر شوید.

بازتاب

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

رهبر انقلاب از مردان هسته‌ ای | آرسیاس باند

بازتاب سخنان رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای، ابراز تعجب سناتورهای جمهوری ;. ..... بیانات مهم روز چهارشنبه رهبر معظم انقلاب درباره تهدیدهای آمریکا و ... روز چهارشنبه ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

5 روز پیش ... رهبر انقلاب در 19 بهمن 93 در جمع فرماندهان ارتش، درباره یک مرحله ای یا دو مرحله ... علنا یکی از مهم ترین خطوط قرمز توسط تیم مذاکره کننده هسته ای زیر پا گذاشته ... البته آقای ظریف در سخنان خود تصریح کرد که فعالیت های هسته ای ایران ;...

فیلم سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته ای - خ.دانشجو|بی نیاز

فیلم سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته ای - خ.دانشجو|بی نیاز.

صوت: بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره توافق هسته‌ای آفتاب ری

8 فوریه 2015 ... صوت: بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره توافق هسته‌ای ... آمریکا پس از توافق زیر تعهداتش زد/ هشدار رهبری در خصوص خدعه آمریکا در مذاکرات به وقوع ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی در نخستین روز از سال ۱۳۹۴، ... رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص مذاكرات هسته ای تاكید كردند: در ایران هیچ فردی مخالف ;...

ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها - فرهنگیان نیوز

سخنان مهم رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته ای -- قدس آنلاین جمعی از مداحان اهل بیت به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با مقام معظم رهبری دیدار کردند. - رهبر انقلاب در این ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

این در شرایطی است که از منظر غربی ها مذاکرات هسته ای نقطه آغاز مذاکره با ایران پیرامون مسائل مهم تر به خصوص درباره تحولات منطقه خاورمیانه است. اما موضع گیری رهبر ;...

بازتاب بيانات رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات در رسانه‌هاي خارجي - زمان

8 فوریه 2015 ... بازتاب بيانات رهبر انقلاب در خصوص مذاکرات در رسانه‌هاي خارجي ... رهبري ايران هم‌چنين گفت که مذاکره کنندگان هسته‌اي براي رهايي از سلاح تحريم‌ها تلاش ... در نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷ برگزار شد، حضرت آيت الله خامنه‌اي آن حادثه مهم را حاوي يک ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

9 جولای 2014 ... رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به موضوع هسته‌ای، آن را مسئله‌ای حساس خواندند و با تأیید سخنان رئیس جمهور درخصوص موضوع هسته‌ای گفتند: «واقعیت این ... که باید قطعاً در مذاکرات رعایت شود و افزودند: «یکی دیگر از موارد مهم که طرف ;...

بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره ، حقوق بشر و بصیرت ملت ایران

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در جمع هزاران نفر از مردم مومن استان قم ، درباره موضوع های هسته ای ، حقوق بشر و نیز بصیرت ملت ایران ، بیاناتی مهم ایراد کردن …

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

وزرای خارجه ایران و ۱+۵ در نشست قرائت بیانیه تفاهم هسته‌ای لوزان .... از مداحان، در واکنش به تفاهم هسته ای لوزان گفت: «میپرسند چرا فلانی (رهبری) درباره هسته ای ... قضایی مسئله مهم«کشور و بلکه جهان» را در روزهای اخیر موضوع مذاکرات هسته‌ای لوزان ... محمدعلی جعفری، فرماندۀ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن حمایت از تفاهم هسته ای لوزان ;...

کدام بخش از سخنان رهبر انقلاب در مطبوعات جهان بازتاب ... - مهدی یاوران

23 مارس 2013 ... همان گونه که انتظار می رفت، بیانات مهم مقام معظم رهبری در حرم حضرت امام ... به این که نکات مهمی درباره سیاست خارجی جمهوری اسلامی در سخنرانی ایشان مطرح شد. اما در انتشار سخنان رهبر انقلاب، مطبوعات بین المللی به دو دسته کلی تقسیم شده اند. ... این سایت همچنین به طور مختصر به آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای ;...

فیلم و متن سخنان مهم رهبر انقلاب در مورد مذاکرات هسته‌ای - جادوی کلمات

 

مطالب مرتبط

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر

خرید فروشگاه مسبی

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی