تبلیغات در اینترنتclose

زمان جاری : چهارشنبه 20 فروردین 1399 - 11:49 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 16
نویسنده پیام
zahrabb آفلاین


ارسال‌ها : 16
عضویت: 12 /2 /1395
تشکرها : 222
تشکر شده : 41
مزایای درمان با کاشت ایمپلنت نسبت به درمان های دیگرمزایای مهم درمان ایمپلنت دندان عبارتند از :

کاشت ایمپلنت دندان نسبت به سایر درمان ها ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی دارند و همین طور علاوه بر ظاهر طبیعی، ماندگاری بیشتری نیز دارد.
یکی دیگر از مزیت های کاشت ایمپلنت دندان نسبت به سایر درمان ها این است که گفتار شخص را بهتر می کند؛ ممکن است بخاطر نبود یک دندان یا لق شدن آن صحبت کردن فرد دچار مشکل شود. به همین خاطر کاشت ایمپلنت دندان به افرادی که از نداشتن یا لق بودن دندان رنج می‌برند، اعتماد به نفس می دهد.

دیگر دلایل برتری کاشت ایمپلنت دندان نسبت به سایرین این است که همیشه ثابت است و مثل پروتز های متحرکت نیازی به برداشتن و گذاشتن نیست.
همان طور که شاید خیلی از شما ها بدانید، استفاده از پروتز های متحرک غذا خوردن را سخت تر می کند اما با کاشت ایمپلنت شما می توانید به راحتی هر غذایی که می خواهید میل کنید.
کاشت ایمپلنت دندان آسیبی به دندان های اطراف خود وارد نمی کند، درست است که در برخی زمان ها از آنها به عنوان حمایت کننده استفاده می شود ولی هیچ آسیبی به آنها وارد نمی شود.
عمر آنها بسیار زیاد است و همین طور بسیار ماندگار هستند و تا آخر عمر باقی می مانند.
پروتز های متحرک تنها مزیتی که دارند این است که می توان آنها را جابه جا کرد ولی گاهی همین مزیت به عیب تبدیل می شود. کاشت ایمپلنت دندان ثابت است و در آن از چسب های آلوده استفاده نمی شود.

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه کاشت ایمپلنت دندان را فقط پزشک معالج می تواند تعیین کند. شاید این سوال برای خیلی از افراد پیش از مراجعه به پزشک پیش بیاید. جواب این سوال را فقط دکتر معالج می تواند بدهد. دنداپزشک بایستی وضعیت شما را برسی کند و مطابق با نیاز های دهان شما هزینه را تعیین کند.

ولی حقیقت آن به موارد بسیاری بستگی دارد که از جمله ی آن عبارتند از:

مقدار و کیفیت استخوان: در حالتی که عرض و ارتفاع استخوان محلی که قرار است کاشت ایمپلنت انجام شود مناسب باشد نیازی به پرداخت هزینه ی بیشتر نیست. ولی در حالتی که استخوان از تحلیل برخوردار باشد و یا اندازه ی آن مناسب نباشد، هزینه ها را بیشتر می کند.

تعداد دندان های جایگزین شده و نوع پروتز: مواردی که برای جایگزینی از آن استفاده می شود شامل روکش، بریج ثابت، و پروتز متحرک است. قیمت هر یک از آنها متفاوت است و بستگی دارد کدام استفاده شود.نوعی که مناسب خواهد بود: معمولاً ایمپلنت های استاندارد بین 3 الی 6 میلی متر قطر و6 الی 14 میلی متر طول دارند. گاهی اوقات دندان‌پزشک مجبور می شود که اندازه کوچکتر یا بزرگتر استفاده کند و این اتفاق هزینه ها را بیشتر می کند.

یک جلسه مشاوره ی رایگان در همه ی دنداپزشکی ها موجود است . در این جلسه متخصصان فک و دهان شما و همین طور مکان ایمپلنت را بازرسی می کنند و بعد از بازرسی مراحل کاشت ایمپلنت و هزینه را برای شما به طور دقیق مشخص می کنند.

کاربرد اولیه درمان با جایگزینی دندان طبیعیتکیه گاه دندان های مصنوعی : به دلیل استحکام و ثابت بودن ایمپلنت دندان در برخی از موارد از آنها به عنوان تکه گاه دندان های مصنوعی استفاده می شود.

جایگزینی همه دندان ها : برای افرادی که همه ی دندان های خود را بر اثر پوسیدگی دندان یا عفونت لثه از دست داده اند، کاشت ایمپلنت دندان بهترین گزینه است زیرا هم ماندگاری بیشتری دارد هم ظاهر طبیعی دارد و هم برای همیشه ثابت است.

محبوب کن - فیس نما
چهارشنبه 07 اسفند 1398 - 13:54
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :